logo Veracomp s.r.o.

Extreme Networks dokončily akvizici Enterasys Networks

Společnost Exteme Networks nyní akvizicí Enterasys Networks za 180 milionů dolarů obsluhuje na 12000 zákazníků (a drží 3% trhu). Výrobce očekává, že zdvojnásobí své příjmy na více než 600 milionů dolarů ročně.

Nyní se podle oznámení strategicky zaměří na tři principy. Výrazně chce zvýšit podporu výzkumu a vývoje s cílem urychlit inovace a vytvořit vysoce výkonnou, modulární a otevřenou síť. Rozšíří současný model outsourcingu integrací podpory firmy Enterasys.

Extreme Networks také chce budovat silnější distribuční a partnerské sítě. Výrobce chce dále rozšířit partnerství s výrobci Lenovo a Ericsson a má v plánu uzavírat další strategická partnerství. Zatím však nespecifikoval s kým.

Zároveň se společnost zavázala, že bude investovat do své vlastní infrastruktury s cílem co nejvíce zjednodušit a zrychlit obchodní komunikaci se svými partnery.

"Zavázali jsme se ochránit investice našich zákazníků a životní cyklus stávajícího portfolia. Naší vizí je poskytovat zákazníkům vynikající produkty a služby a být lídrem v odvětví síťových řešení, která přispějí k obchodnímu růstu a celkové efektivitě IT organizací", uvedl v oznámení Chuck Berger, CEO společnosti Extreme Networks.

Další články k tématům - akvizice - infrastruktura - investice - partnerství - výzkum - Chuck Berger

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 18. listopadu 2013 - pondělí

Další články od Veracomp s.r.o.