logo Veracomp s.r.o.

Vyměňte starý Firewall za nový Firewall Stormshield SN150 za zvýhodněnou cenu

Vyzkoušejte technologii Stormshield UTM a chraňte svá data, zákazníky a pracovníky od vnitřních či vnějších síťových nebezpečí. Vyzkoušejte Stormshield - Firewall SN150 s ročním Premium supportem za výhodnou cenu - akce platí až do 30.3. 2015!

Zařízení Stormshield Network Security zajišťují úplnou síťovou ochranu na úrovni vojenské bezpečnosti. Jejich pomocí se stává celá podniková síť vysoce bezpečnou, kontrolovatelnou a udržitelnou jak pro aplikace tak pro uživatele.

Zařízení UTM disponují nejen bezpečnostními certifikáty a referencemi od EU a NATO, ale také kvalifikací Common Criteria EAL4+, která zaručují nejvyšší kvalitu a strukturovaný vývojový proces.

Abyste si toto vše mohli vyzkoušet, tak máte nyní možnost zakoupit si nejmenší model Firewallu SN150 s ročním Premium supportem za velice zvýhodněnou cenu 9990 Kč bez DPH!

Hlavní výhody řešení Stormshield:

Společnost Stormshield, založená v roce 1998 se sídlem ve Francii, je největším dodavatelem kyberbezpečnostních řešení v čistě evropském vlastnictví. Jedná se o dceřinou společnost konsorcia Airbus Group, která má jako jediná certifikace EU.

Pokud chcete mít jistotu, že vaše zařízení nemá zadní vrátka pro odposlech NSA nebo čínských bezpečnostních složek, je Firewall Stormshield tou správnou volbou!

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 31. října 2014 - pátek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files