logo Veracomp s.r.o.

Infobox v distribuci Veracomp

Veracomp podepsal distribuční smlouvu se společností Infoblox, která je lídrem v oblasti automatizovaného řízení sítí. Mimo jiné poskytuje služby pro páteřní sítě, jako jsou například DNS, přidělování IP adres (DHCP) a autentikace (RADIUS).

Infoblox je lídrem v oblasti automatizovaného řízení sítě. Na rozdíl od tradičních sítí, které jsou neautomatizované, křehké a zranitelné, technologie Infoblox poskytuje základní služby moderních sítí (jako jsou DNS, DHCP a správa IP adres), automatizaci, odolnost a výkon na nejvyšších úrovních.

"Partnerství s Veracompem, jedním z předních distributorů v Čechách a na Slovensku, je důležité pro rozšíření partnerské sítě. Máme nyní jedinečnou možnost oslovit více potenciálních zákazníků a rozšířit svou působnost do mnoha obchodních společností," řekl Mark Smith, celosvětový více president pro obchod v Infobloxu.

"S produkty od Infobloxu nyní nabízíme svým partnerům kompletní portfolio řešení. Jsme rádi, že jsme ve společnosti předních distributorů, kteří přináší tato řešení svým zákazníkům po celém světě", říká Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

Infoblox technologie pomáhají organizacím provozovat všechny služby potřebné k nepřetržitému provozování pokročilých sítí a aplikací jako jsou VoIP, email, přístup k internetu a další, a to s bezkonkurenční spolehlivostí, ovladatelností, škálovatelností a bezpečností.

Klíčové výhody řešení Infobox:

O společnosti Infoblox

Infoblox je globálním dodavatelem technologií, které pomáhájí zákazníkům řídit jejich sítě. Patentovaná technologie Grid pomáhá firmám automatizovat komplexní řízení síťových funkcí pro snížení nákladů a zvýšení bezpečnosti a provozuschopnosti.

S více než 7100 zákazníky po celém světě pomáhá Infoblox organizacím řídit a automatizovat sítě pro jejich hlavní strategické iniciativy jako je cloud, virtualizace, SDN a přechod z IPv4 na IPv6 a zajišťuje tak větší dostupnost a bezpečnost sítí.

V roce 2010 došlo k akvizici se společností Netcordia a Infoblox tak rozšířil nabídku základních síťových služeb a produktů o přední technologie pro automatizaci úloh sítě, automatické řízení změn a konfigurací.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 5. června 2014 - čtvrtek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files