logo Veracomp s.r.o.

MobileIron v distribuci Veracomp

Veracomp uzavřel exkluzivní distribuční smlouvu se společností MobileIron - lídrem v oblasti EMM - Enterprise Mobility Management. Platforma MobileIron poskytuje uživatelům možnost výběru zařízení, soukromí a nativní uživatelské zkušenosti.

Základní architektura platformy MobileIron se skládá z MobileIron Core, MobileIron Sentry, MobileIron Client a produktů pro koncové zákazníky. Platforma MobileIron byla účelově navržena pro zabezpečení a správu mobilních zařízení, aplikací a obsahu.

MobileIron umožňuje uživatelům bezproblémový a bezpečný přístup k podnikovým aplikacím a obsahu z libovolných mobilních zařízení dle vlastního výběru při současné ochraně soukromí.

"Stejně jako celý mobilní trh, vyvíjejí se i potřeby našich zákazníků. Hledali jsme proto partnera, který je z obchodního pohledu v oblasti mobility úspěšný. Díky komplexní platformě, kterou MobileIron poskytuje, byla naše volba zcela jasná. Exkluzivní distribuční smlouva na MobileIron pro Čechy a Slovensko pomůže našim zákazníkům prostřednictvím mobility transformovat svůj byznys," říká Business Development Manager Ladislav Arvai.

S MobileIron můžeme přijmout mobilitu jako základní pracovní platformu a poskytnout zaměstnancům bezpečný přístup k důležitým obchodním aplikacím a obsahu na libovolných mobilních zařízeních.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 16. ledna 2015 - pátek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis Backup 12.5