logo Veracomp s.r.o.

Veracomp posiluje akvizicí divize distribuce Red Hat

Veracomp oznamuje odkoupení divize distribuce Red Hat od společnosti Servodata a pokračuje tak v posilování svého portfolia o špičkové značky světových a domácích výrobců.

Pod Veracomp přechází od 5.10. 2015 distribuční kontrakt se společností Red Hat včetně celého obchodního týmu, který se prodejem podnikových open source řešení dosud pod hlavičkou Servodat zabýval.

"Zakoupení distribuce Red Hatu je pro nás dalším důležitým milníkem, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky tak, aby byla co nejvíce komplexní. Protože pod nás přechází i kompletní obchodní tým, bude plně zajištěna kontinuita podnikání, neboť budeme mimo jiné pokračovat v poskytování veškeré podpory spojené s distribucí těchto technologií a stávajícím partnerům zůstanou stejné kontaktní osoby, na které byli zvyklí. Díky tomu, že jsme součástí silné mezinárodní skupiny Veracomp Group, která patří mezi největší distributory s přidanou hodnotou IT řešení ve střední a východní Evropě, můžeme zaručit, že do rozvoje značky Red Hat hodláme nadále investovat, což partnerům zaručuje jistotu a budoucnost jejich podnikání," říká Petr Janda, CEO společnosti Veracomp.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 7. října 2015 - středa

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj