logo Veracomp s.r.o.

Videokonferenční řešení AVer v distribuci Veracomp

Distributor s přidanou hodnotou Veracomp rozšiřuje své portfolio o videokonfereční řešení AVer, na které získal k 1.1. 2014 výhradní distribuční práva pro území České a Slovenské republiky.

Společnost Aver patří mezi světové dodavatele prezentačních a bezpečnostních dohledových řešení a řešení pro videokonference. Kromě hardwarových a all-in-one řešení pro videokonference, nabízí také řadu softwarových nástrojů a aplikací (i pro mobilní zařízení).

AVer má aktuálně 660 zaměstnanců po celém světě, z nichž se více než 35% věnuje aktivnímu výzkumu a vývoji technologií. Společnost historicky získala na své technologie více než 250 patentů a také mezinárodní ocenění jako např. Red Dot Award (Německo) nebo CES Innovation Award (USA).

HVC videokonference

HVC videokonference přináší snadné využití pro podniky všech velikostí a to za poloviční ceny oproti konkurenci. Jedná se o All-in-one videokonferenční řešení, jež se může pochlubit vysoce kvalitními audio a video funkcemi, možností nahrávání přímo na USB disk či možností připojení až 4 mikrofonů. Díky těmto vlastnostem je toto videokonferenční řešení vhodné i pro použití do velkých konferenčních místností.

HVC série podporuje řadu softwarových doplňků zn. Aver, jako je ScreenShare pro bezdrátové sdílení obsahu z PC a VCLink pro sdílení obrázků z mobilních zařízení.

Videokonference řady H

Řada H nabízí 5megapixel PTZ kameru, 7x optický zoom, HD video kvalitu HD720p30 a sdílení funkcí, díky kterému je snadné ovládat prezentace z libovolného koutu světa. Díky těmto skvělým funkcím se řada H stává stále více oblíbenější a to i z důvodu bohatého vybavení a výhodné ceny.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 5. února 2014 - středa

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis True Image 2019