logo ALTRON Business Solutions, a.s.

BrandCloud pomáhá všem oborům podnikání

Inovativní platforma BrandCloud, určená pro spolupráci na tvorbě digitálního obsahu, je nově k dispozici pro všechny zákazníky bez ohledu na jejich obor podnikání.

"Z původního zaměření na designéry a marketingová studia BrandCloud nyní vstupuje do světa správy, řízení a provozu digitálního obsahu firemních zákazníků. BrandCloud není pouze úložiště, ale komplexní platforma určena pro spolupráci na digitálním obsahu. Chceme se podílet na rozvoji oborových řešení. Kromě řady nových funkcí proto vyvíjíme specializované verze pro vzdělávání, právní a projekční kanceláře spolu s enterprise variantou, kterou lze upravit na míru potřebám zákazníků," říká Zbyněk Juřena, ředitel společnosti ALTRON Business Solutions.

Díky přidané interaktivní vrstvě je nyní možné pohodlně vytvářet a upravovat libovolný elektronický obsah, jako jsou smlouvy, projektové výkresy a multimediální soubory uvnitř i mimo firemního prostředí. Platforma BrandCloud je určena především pro střední a větší společnosti (SMB a SOHO), i nadále však zůstává k dispozici varianta vhodná pro sdílení a tvorbu marketingového obsahu malých týmů.

Zákazníci mají k dispozici řadu funkcí, které činí z BrandCloudu vhodný nástroj pro firemní spolupráci. Kromě funkce verzování, snadného rozesílání souborů a správy uživatelských práv a skupin je to již zmíněná interaktivní vrstva metadat, která rozšiřuje informace o souborech.

Ty jsou uloženy v datovém skladu, který usnadňuje práci se soubory včetně jejich zálohování. BrandCloud umí nově také integrovat sociální sítě, distribuovat obsah pro e-shopy nebo se přímo připojit k redakčním systémům webových portálů.

BrandCloud je český startup, do kterého v únoru 2016 vstoupila společnost ALTRON. Tím také došlo k přesunu jeho provozu na novou bezpečnou infrastrukturu, která je umístěna v ČR.

Článek ALTRON Business Solutions, a.s. ze dne středa 18. května 2016

Další články od ALTRON Business Solutions, a.s.