logo ALTRON Business Solutions, a.s.
Zbyněk Juřena

Zbyněk Juřena

Ředitel společnosti ALTRON Business Solutions

LinkedIn

Bezpečný a efektivní provoz cloudových služeb spolu s jejich zálohováním je součástí naší nabídky zákazníkům. ALTRON působí jako systémový integrátor, který disponuje vlastním softwarovým vývojem.

Úzce spolupracujeme s našimi partnery na produktech a službách, které přinesou zákazníkům jasnou přidanou hodnotu a ochranu firemních dat. I proto se každoročně podílíme na tak významné akci, jakou je VeeamON Forum.

Z původního zaměření na designéry a marketingová studia BrandCloud nyní vstupuje do světa správy, řízení a provozu digitálního obsahu firemních zákazníků. BrandCloud není pouze úložiště, ale komplexní platforma určena pro spolupráci na digitálním obsahu. Chceme se podílet na rozvoji oborových řešení.

Kromě řady nových funkcí proto vyvíjíme specializované verze pro vzdělávání, právní a projekční kanceláře spolu s enterprise variantou, kterou lze upravit na míru potřebám zákazníků.

Na základě požadavků Technické správy komunikací hl. m. Prahy jsme navrhli efektivní variantu řešení informačního systému, který jsme i díky efektivní spolupráci se zadavatelem předali v požadovaném termínu. Zahrnuje potřebnou technologickou infrastrukturu, softwarové řešení Centrálního informačního systému a jednotlivých aplikačních modulů a následnou servisní podporu a napojením na navazující agendy městské policie a magistrátu hl. m. Prahy.

Centrální část uchovává data o jednotlivých parkovacích oprávněních a jednorázovém užití zón. Na projektu jsme zúročili naše dlouholeté zkušenosti s vývojem oborových softwarů, aplikací a systémové integrace zákaznického IT.

Naše investice do společného projektu BrandCloud rozšíří portfolio ALTRONU o snadno dostupnou a bezpečnou službu cloudového úložiště provozovanou v českém prostředí. To zapadá do naší strategie inteligentních IT služeb pro firemní zákazníky.

Cloudové řešení BrandCloud budeme rozvíjet a nabízet v rámci našeho portfolia již od března letošního roku.

Strategie cloudových služeb a jejich zálohování je důležitou součástí našeho portfolia ICT služeb. Jako nezávislý systémový integrátor, který staví také na vlastním softwarovém vývoji, spolupracujeme s našimi partnery na IT řešeních, která pomohou našim zákazníkům v rozvoji jejich byznysu a zároveň zajistí bezpečnost a dostupnost kritických dat.

Díky úspěšné a dlouhodobé spolupráci se společností Veeam se budeme aktivně podílet na důležité akci, kterou bezesporu VeeamOn Forum v Praze je.