logo Amenit s.r.o.

Amenit s.r.o.

Společnost Amenit s.r.o. se již od roku 1998 specializuje na zakázkový vývoj aplikací na platformách Microsoft. Dodáváme bezpečnostní a antivirové produkty a zabýváme se také správou sítí s využitím dlouholetých zkušeností. Náš tým profesionálů Vám rád poskytne podporu, spolupráci a podá pomocnou ruku při řešení Vašich otázek.

Pro naše zákazníky také realizujeme komplexní dodávky výpočetní techniky, HW a spotřebního materiálu, včetně návrhů a optimalizace a správného licencování. Pro tyto činnosti využíváme naše certifikované odborníky tak, aby byla zajištěna maximální kvalita řešení a spokojenost zákazníků.

Amenit provozuje portál Antivirové Centrum, který se zabývá počítačovou bezpečností. V současné době dodáváme řešení pro více než 25000 zákazníků po celé ČR - od jednotlivých licencí domácích uživatelů až po firemní bezpečnostní řešení pro tisíců uživatelů.

Lidé v Amenit
Poradíme, doporučíme či navrhneme pro Vás to optimální řešení!

Amenit je partenrem společností Microsoft (Microsoft Partner Network), HP, Dell, IBM, ESET (ESET Partner Centrum, ESET Platinum partner, ESET TOP Partner), Avira (Avira Platinum Partner), Kaspersky (Kaspersky Platinum Partner), Symantec (Symantec Gold Partner), McAfee, AVG (AVG Gold Partner), Avast, BitDefender (Distributor), Cisco, Cyclope (Distributor), Spider (Distributor), KERIO (Kerio Prefered Partner) aj.

Aktuální články od Amenit s.r.o.