logo Bell Technology spol. s r.o.

Sluchátka od Emgetonu s doživotní zárukou

Čtveřice sluchátek Emgeton E6C Master, E7C Premium, E8C Professional a E9C Collapsible Professional nabízejí vynikající úroveň citlivosti, výkonu, minimální zkreslení a neomezenou záruku za skvělou cenu.

Společnost Bell Technology, dodavatel technologicky i designově výjimečné domácí elektroniky Emgeton, uvádí na trh čtveřici nových sluchátek s označením E6C, E7C, E8C a E9C. Kromě špičkových parametrů nabízejí i unikátní doživotní záruku.

Nová sluchátka přinášejí špičkové parametry, které osloví i velmi náročné uživatele, preferující zvuk velmi vysoké kvality. Jedním ze základních předpokladů pro skvělý zvuk je minimální zkreslení; to u nových modelů sluchátek nepřesahuje 0,2 %. Velmi těžko by uživatelé rovněž hledali - a to i mezi mnohem dražšími modely - jiná sluchátka, která by nabídla citlivost 102 dB a více.

Díky 50mW vstupnímu výkonu lze navíc sluchátka bez omezení výkonu připojit ke každému hudebnímu přehrávači - žádný totiž nepracuje s vyšším vstupním výkonem. V balení všech nových modelů sluchátek rovněž nechybí transportní váček pro snadné uložení na cestách a ochranu sluchátek před prachem.

Emgeton E6C Master

Tato velmi kvalitní sluchátka jsou předurčena pro široké použití s digitálními audio/video přehrávači, u kterých výrazně zvýší kvalitu poslechu. Jejich tvar a konstrukce byla speciálně navržena tak, aby reprodukovala větší spektrum basů při zachování kvalitních výšek a pohodlného umístění v uchu. Jejich předností je rovněž vysoká úroveň pasivního utlumení okolního hluku pomocí utěsňujících silikonových náušníkových nástavců dvou velikostí, které padnou do každého ucha. Sluchátka jsou vybavena kvalitním omyvatelným elastomerovým kabelem s pozlaceným 3,5mm jackem.

Emgeton E7C Premium

Designově efektní a vysoce kvalitní sluchátka E7C jsou určena pro mimořádný poslech zejména při náročných sportech. Obsahují pečlivě opracované kovové prvky nabízející zvýšenou odolnost při každodenním používání, typicky při sportu. Jsou odolná proti potu i drobné vlhkosti. Kabel s unikátní tepelně odolnou silikonovou povrchovou úpravou a pozlaceným 3,5mm jackem zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení. Vysokou úroveň pasivního utlumení okolního hluku garantují utěsňující silikonové náušníkové nástavce dvou velikostí. Ojedinělá konstrukce ozvučnice a kvalitního reproduktoru přinášejí čisté a dynamické podání nejhlubších basových tónů.

Emgeton E8C Professional

Revoluční systém zpětného SURROUND efektu zaručuje u tohoto prémiového modelu sluchátek excelentní zvuk, dynamiku a mimořádně silné, rozšířené podání dynamických basových tonů. Tato sluchátka jsou svou speciální konstrukcí ozvučnice a kvalitními 16mm reproduktory ideální pro kvalitní ozvučení MP3 přehrávačů v městském provozu či v dopravních prostředcích, resp. v jakémkoli hlučnějším prostředí. Mimořádná pozornost byla věnována vzhledu sluchátek a precizně opracovaným dílům v metalických barvách pro dosažení maximální elegance. Černý textilní kabel navíc obsahuje praktické poutko pro zavěšení audio/video přehrávače. Sluchátka jsou předurčena pro kvalitní přehrávače vyšší třídy a věrně reprodukují širokou škálu nejrůznějších hudebních žánrů.

Emgeton E9C Collapsible Professional

Nejvyšším modelem ze čtveřice novinek roku 2010 jsou skládací sluchátka se systémem pevné ocelové výztuhy zakončené dvoupolohovým kloubem pro komfortní rozložení tlaku na uši a hlavu. Unikátní dvojitý skládací systém sluchátek s odolnou náhlavní ocelovou výztuhou zaručuje jednoduché složení do minimálních rozměrů pro bezpečné přenášení v přiloženém luxusním obalu. Velká otevřená ozvučnice zaručuje u tohoto prémiového modelu sluchátek velmi kvalitní, dynamický, basově založený zvuk i při velkých hlasitostech.

Sluchátka jsou předurčena jak pro hudební fajnšmekry, kteří vyžadují na cestách vysoce kvalitní reprodukci, tak samozřejmě i pro běžné hudební nadšence, kteří si chtějí výrazně zlepšit kvalitu přenosu zvuku u svého MP3 přehrávače či mobilního telefonu. Stejně jako u ostatních novinek byla i v případě modelu E9C věnována velká pozornost vzhledu a konstrukci, jejichž eleganci navíc podtrhují výměnné kryty; v balení naleznou uživatelé dva páry výměnných krytů ve zlatém a černém odstínu, stejně jako náhradní vyměnitelné náušníky. Kabel s unikátní tepelně odolnou silikonovou povrchovou úpravu a pozlaceným 3,5mm jackem zaručuje velmi vysokou odolnost proti opotřebení.

Nové modely sluchátek jsou již v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti Bell Technology. Doporučené koncové ceny včetně 20 % DPH byly u jednotlivých modelů stanoveny takto : 199 Kč (E6C), 290 Kč (E7C), 390 Kč (E8C) a 590 Kč (E9c).

Další články k tématům - Bell - E6C - E7C - E8C - E9c - Emgeton - hudební - kvalitní - MP3 - ozvučnice - sluchátka - unikátní

Článek Bell Technology spol. s r.o. ze dne úterý 20. dubna 2010

Další články od Bell Technology spol. s r.o.