logo

CAD Studio Roadshow: jarní novinky Autodesku a HP vzbuzují velký ohlas

CAD Studio pořádalo v květnu 2011 roadshow v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Bratislavě i Košicích. Zájem odborné veřejnosti o živé předvedení novinek Autodesku řady 2012 a velkoformátových tiskových technologií HP potvrdil silnou pozici řešení pro počítačem podporované navrhování v českém a slovenském průmyslu.

CAD Studio přivítalo na květnové roadshow v České i Slovenské republice na 250 odborníků, kteří se zajímají o nejnovější CAD a GIS řešení pro oblasti strojírenství a výroby, architektury a stavebnictví i geoinformatiky a infrastruktury. Největší zájem byl o nové sady aplikací Autodesk Design Suite, které nabízejí komplexní zázemí projektantům a konstruktérům napříč všemi průmyslovými obory, a velkoformátový tisk HP se službou HP ePrint & Share pro sdílení, správu a týmovou spolupráci nad projektovou dokumentací.

"Roadshow v Česku a na Slovensku splnila své poslání - a podle kladného ohlasu věříme, že i očekávání návštěvníků. Nejen, že umožnila všem zájemcům z řad odborné veřejnosti snadno proniknout do velkého počtu atraktivních novinek, ale zároveň si mohli mnoho z nich na místě prohlédnout a vyzkoušet," doplňuje Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. "Živý zájem vzbudila i předvedená mobilní zařízení - v čele s GIS aplikací běžící na tabletu Apple iPad. Nové aplikace Autodesku pro tablety Apple a na platformě Android rozšiřují praktické využití počítačem podporovaného navrhování opět o krok blíže nejširší skupině uživatelů."

Pro velký ohlas ke květnovým seminářům se tým CAD Studia rozhodl rozšířit další plánované akce o sérii workshopů a seminářů, které jsou naplánovány na červen a další měsíce. Přímo u počítače si mohou návštěvníci vyzkoušet funkce jednotlivých aplikací.

Workshopy se zaměří nejen na praktické využití nových strojírenských nástrojů Autodesku, ale třeba také na přechod z univerzální platformy AutoCAD na oborově zaměřené BIM (informační model budovy) řešení Autodesk Revit nebo na potrubní AutoCAD Plant 3D.

Návštěvníci mohou využít i zajímavé nabídky, mezi něž patří 20 % sleva na nové licence CAD řešení pro účastníky, možnost přechodu na vybrané produkty řady 2012 se slevou 40 % do 15. července 2011 či získání vybrané sady aplikací Autodesk Design Suite zdarma pro předplatitele využívající program Autodesk Subscription.

Další články k tématům - 3D - Android - AutoCAD - Autodesk - CAD - CAM - ePrint - GIS - iPad - PLM - Roadshow - Workshop - zdarma - Jan Binter

Článek ze dne 2. června 2011 - čtvrtek

Další články od CAD Studio, a.s.