logo CAD Studio, a.s.

Jan Binter: nový výkonný řediel CAD Studio

CAD Studio představuje nové vedení společnosti, které rozděluje zodpovědnosti mezi výkonného, obchodního a provozního ředitele. Hlavním cílem těchto změn je zaměření na dodávky oborových řešení Autodesk a personální posílení pro plány dalšího růstu. Organizační změny plynule zakončují úspěšný proces spojení společnosti Dagis s CAD divizí Xanadu.

CAD Studio letos slaví 20 let působení na českém trhu. Od podzimního znovuzrození značky - spojení společnosti Dagis s CAD divizí Xanadu - firma stabilně vykazuje pozitivní ekonomické výsledky (například meziroční růst prodeje za první kvartál ve výši 8 %) a rozšířila své přímé zastoupení na Slovensko.

Personální posílení vedení přímo souvisí s přípravou na další etapu rozvoje společnosti - posílení pozice ve všech segmentech trhu produktů společnosti Autodesk. Tento krok byl pečlivě připraven s ohledem na jasné rozdělení rolí jednotlivých manažerů a na jejich dlouhodobé zkušenosti v oboru.

Nový výkonný ředitel, Jan Binter, působí ve společnosti již 12 let. Jeho specializací byla zejména oblast geoinformačních řešení. Radomír Žvak, který se ve společnosti pracuje již od roku 1996, přebírá otěže vedení obchodního týmu. Čeněk Černý, dlouholetý ředitel Dagisu a dosavadní ředitel CAD Studia, bude mít v rámci nové specializace na starosti řízení back office provozu.

"Představenou změnu vedení společnosti jsme s kolegy intenzivně připravovali od samotného založení společnosti v loňském roce," doplňuje Jan Binter, nový výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. "Máme velké cíle, které však vždy přímo vycházejí z dosavadních úspěchů i naší vedoucí pozice v oblasti počítačem podporovaného navrhování na našem trhu. Dalšímu očekávanému růstu společnosti odpovídá i potřebná specializace vrcholného managementu a detailnější rozdělení odpovědností."

Další články k tématům - CAD - management - Xanadu - Jan Binter - Radomír Žvak - Čeněk Černý

Článek CAD Studio, a.s. ze dne čtvrtek 28. dubna 2011

Další články od CAD Studio, a.s.