logo

Nový platební systém GoPay na Uschovna.cz

Úschovna.cz - nejznámější portál pro krátkodobou úschovu objemných zásilek, přichází s komfortnějším konceptem pro odesílání datových zásilek. V nově zřízené sekci pro registrované uživatele mimo jiné přichystala i možnost úspor při platbě kreditu pro nadlimitní zásilky pomocí systému GoPay a doplňuje tak stávající prémiové SMS.

Server Úschovna.cz po přihlášení automaticky vyplní adresu odesílatele. Nově je k dispozici také adresář kontaktů, jenž umožňuje správu všech uložených emailových adres a dokonce nabízí i definování skupin pro hromadné odesílání. Tyto adresy jsou pak uživateli nabízeny v integrovaném našeptávači.

Pro snadnější orientaci v odeslaných zásilkách nabízí Úschovna přihlášeným uživatelům jejich sledování. Rozhraní tedy poskytuje přehled o tom, kdy a jaké zásilce vyprší platnost a jaké zásilky byly v pořádku uloženy na server. Uživatel tak má své zásilky přehledně pohromadě, aniž by musel prohledávat emaily s informacemi o jejich uložení.

Nový platební systém GoPay

Úhradu kreditu nabízí nově Úschovna.cz pomocí integrovaného systém GoPay, jenž poskytuje různé platební metody. Nechybí nově také možnost předplacení kreditu bankovním převodem, platební kartou nebo přes rozhraní Mojeplatby atd.

"Hlavním cílem je zpříjemnit našim uživatelům práci s Úschovnou, ale nejen to - zprovoznění této sekce nám umožní další rozšiřování našich služeb. V tuto chvíli již se službou GoPay spolupracujeme na revoluční novince v zasílání dat elektronickou cestou," komentoval rozšíření Jan Raab, manažer serveru Úschovna.cz.

Bonus pro stálé zákazníky

Bonusem pro stálé zákazníky bude až o třetinu nižší cena, tedy o 20, 40 nebo 60 Kč za zásilku. Rozšíření ocení obzvláště pravidelní uživatelé serveru Úschovna.cz posílající větší množství zásilek.

Další články k tématům - GoPay - SMS - Uschovna - zásilky - Jan Raab

Článek ze dne 10. června 2011 - pátek

Další články od Capsa-Premier.cz, s.r.o.