logo Capsa-Premier.cz, s.r.o.

Úschovna.cz integrovala mojeID od CZ.NIC a naděluje bonusy

V rámci spolupráce s CZ.NIC nabízí Úschovna.cz možnost bezpečného přihlašování přes mojeID. Jako bonus nabízí 50 Kč kreditu každému, kdo si přes Úschovnu účet mojeID založí a přihlásí se jím.

Úschovna.cz - nejznámější český server pro posílání objemných zásilek, nabízí novou možnost přihlašování přes službu mojeID. Jde o jednotné a bezpečné přihlašování platné pro všechny weby, které tuto službu nabízejí.

Není třeba pamatovat si více přihlašovacích údajů, ani mít obavu o své osobní údaje. Jako motivaci Úschovna.cz nabízí 50 Kč kreditu každému, kdo si přes Úschovnu.cz mojeID založí, a pomocí této služby se pak zároveň přihlásí.

Úschovna.cz nedávno představila novou sekci pro registrované uživatele. Nyní nabídku výhod plynoucích z registrace rozšiřuje o možnost bezpečného a jednotného přihlašování pomocí služby mojeID, kterou provozuje sdružení CZ.NIC. Uživatel se může rychle a jednoduše přihlásit ke všem účtům, které chce využívat, bez nutnosti nové registrace a dalšího zdlouhavého vyplňování osobních údajů. Stačí si už jen pamatovat jedno uživatelské jméno a jedno heslo. Lokální účet vznikem mojeID nezaniká, oba se pouze spárují. Nadále si lze vybrat, jak se člověk přihlásí.

"Rádi podporujeme nové technologie. Líbí se nám koncept vyšší ochrany osobních údajů. Našim uživatelům přinese mojeID vyšší bezpečnost přihlašování a usnadní orientaci v přihlašovacích údajích, jež musí každý den používat," uvedl Jan Raab, manažer serveru Úschovna.cz.

MojeID poskytuje způsob, jak se jedním účtem přihlásit na řadu portálů a internetových obchodů. Odpadá nutnost pamatovat si více přihlašovacích údajů a uživatel má své osobní údaje pod kontrolou. Může si tedy vybrat, zda dané službě poskytne pouze email nebo například také adresu.

Samotné heslo k mojeID se žádné třetí straně nepředává, a tak se snižuje šance jeho možného vyzrazení. Přihlášení pomocí mojeID nabízí nyní kromě serveru Úschovna.cz také například Lupa.cz, Měšec.cz.

Další články k tématům - mojeID - Uschovna - Jan Raab

Článek Capsa-Premier.cz, s.r.o. ze dne pátek 22. července 2011

Další články od Capsa-Premier.cz, s.r.o.