logo

Ocenění Top Rated pro Effectix Analyzer

Ocenění Top Rated získala česká desktopová aplikace Effectix Analyzer ve známé soutěži Internet Effectiveness Awards 2011. Desktopová aplikace Effectix Analyzer sama změří, vyhodnotí a porovná finanční výhodnost internetových katalogů, PPC reklamy a dalších reklamních formátů na internetu.

Soutěž se zaměřuje na nejlepší internetová řešení, jež mají nejvyšší efekt vztažený k nákladům na projekt. Effectix Analyzer se umístil v kategorii Business to Business. Výrobcem je Effectix.com s.r.o. specializující se na SEO a efektivní online komunikaci.

Ocenění v kategorii Business to Business získávají řešení, jež nejefektivněji využívají internet a on-line média ke spolupráci firem mezi sebou při obchodním styku, případně při poskytování a zlepšování služeb nebo při komerční komunikaci. Měřítkem úspěšnosti je celkový přínos pro firmy vztažený k nákladům na internetové řešení.

Co přesně umí Effectix Analyzer

Effectix Analyzer je aktuálně jediný nástroj, který dokáže online měřit, vyhodnocovat a porovnávat finanční výhodnost internetových katalogů, PPC reklamy, SEO optimalizace a jiné reklamy na internetu (firmy.cz, zbozi.cz, edb.cz, najisto.cz, Sklik, AdWords, Facebook).

Effectix Analyzer tak umožňuje řídícím pracovníkům i marketingovým manažerům plánovat každou další kampaň na internetu efektivně a s maximálním možným zacílením na konkrétního zákazníka.

Další články k tématům - AdWords - Analyzer - ocenění - PPC - SEO - soutěž

Článek ze dne 13. října 2011 - čtvrtek

Další články od Effectix.com, s.r.o.