logo HSI, spol. s r.o.

Michal Hamouz

Obchodní ředitel společnosti HSI

Michal Hamouz - HSI, spol. s r.o.logo HSI, spol. s r.o.LinkedIn

Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Bentley Systems může nyní HSI a Unicorn svým zákazníkům nabízet výhodné cenové podmínky i technickou a obchodní podporu.

Dosažení této úrovně strategického partnerství je o to cennější, že v rámci ČR je HSI jediným platinovým partnerem.

Michal Hamouz

Obchodní ředitel společnosti HSI

Michal Hamouz - HSI, spol. s r.o.logo HSI, spol. s r.o.LinkedIn

Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Bentley Systems může nyní HSI a Unicorn nabízet svým zákazníkům výhodné cenové podmínky i technickou a obchodní podporu. Dosažení této úrovně strategického partnerství je o to cennější, že v rámci České republiky je HSI jediným platinovým partnerem.

Za tento úspěch vděčíme mimo jiné také svým dlouholetým zákazníkům, kteří vložili do Bentley produktů investice a svou důvěru.

Jan Konrád

Člen představenstva společnosti Unicorn Systems

Jan Konrád - HSI, spol. s r.o.logo HSI, spol. s r.o.LinkedIn

Unicorn Systems dlouhodobě buduje svou kompetenci v oblasti informačních systémů pro správu infrastruktury. Využití geografických informačních systémů při správě infrastruktury a poskytování služeb v energetice, bankovnictví i obchodě umožňuje nabízet nové typy služeb s vysokou přidanou hodnotou a dosáhnout významných úspor při správě majetku. S příchodem „internetu věcí" bude využívání těchto systémů ještě zásadnější.

Akvizice společnosti HSI je proto logickým krokem. Rozšiřujeme tak svou kompetenci o oblast geoinformatiky, což nám umožní komplexněji pokrýt potřeby zákazníků.

Miroslav Kaňka

Ředitel a jednatel společnosti HSI

Miroslav Kaňka - HSI, spol. s r.o.logo HSI, spol. s r.o.LinkedIn

Informační systémy našich zákazníků dlouhodobě přesahují tradiční rámec GIS. Integrace našich řešení, primárně orientovaných na zpracování a využití geografických dat, do hlavních business procesů zákazníka je klíčem úspěchu. Díky spojení s Unicorn Systems teď klientům budeme moci nabídnout další úroveň integrace existujících systémů do moderní, výkonné a komplexní infrastruktury.

Plánujeme oslovení nových evropských trhů a rozšíření oblasti našeho zájmu mimo tradiční energetiku a telekomunikace.

Miroslav Kaňka

Ředitel a jednatel společnosti HSI

Miroslav Kaňka - HSI, spol. s r.o.logo HSI, spol. s r.o.LinkedIn

Jsem přesvědčen, že společným úsilím se nám podaří vyrovnat se se ztrátou dlouholetého ředitele společnosti Ladislava Bečvaříka a navázat na úspěšné působení HSI nejen na českém trhu.

Naším cílem je zajištění plného rozsahu služeb tak, abychom byli všem zákazníkům spolehlivým a preferovaným obchodním partnerem.

Stránka 1/2 Další >