logo

HUAWEI Ascend G300: SmartPhone za bezkonkurenční cenu

HUAWEI Ascend G300 - nový smartphone s operačním systémem Android 2.3 (s aktualizací na 4.0 ICS), vstupuje na český trh. 10,5 mm tenký výkonný chytrý telefon se 4" IPS displejem a s cenou 4490 Kč bude k dispzici ve druhé polovině dubna 2012.

HUAWEI Ascend G300 disponuje výkonným 1 GHz procesorem a 512 MB paměti RAM, který pohání OS Android 2.3. Tento elegantní smartphone, jehož design byl inspirován tvary křídel, je dále vybavený 5MPx fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou, čtyřpalcovým WVGA displejem (800 x 480 pixelů) se speciálním sklem CORNING GORILLA GLASS, které je unikátní svoji tenkostí, tvrdostí, odolností proti poškrábáním a vrstvou proti otiskům prstů.

Další z předností smartphonu Ascend G300 je v této kategorii telefonů nezvykle výkonná baterie s kapacitou 1500 mAh Li-Ion, díky které vydrží být telefon aktivní až 2 dny na jedno nabití a disponuje také technologií rychlého dobíjení za 2 hodiny.

Telefon disponuje dvěma gigabajty uživatelské paměti, atraktivním 3D grafickým uživatelským rozhraním a řadou předinstalovaných a uživatelsky oblíbených aplikací jako je např. Twitter, Facebook, Google+, správce souborů, diktafon, nebo kancelářská sada Documents To Go, ve které lze dokumenty nejen prohlížet, ale i editovat a vytvářet.

"Ascend G300 nabízí bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem v kategorii chytrých telefonů se čtyřpalcovým displejem. Věříme, že se nám s tímto telefonem podaří na českém trhu zaujmout a přinést mobilní zábavu a zážitky i těm zákazníkům, pro které byla dosud kategorie takto plně vybavených smartphonů cenově nedostupná", uvádí David Arzt, Regional Marketing Director společnosti HUAWEI.

HUAWEI Ascend G300 bude dostupný u vybraných prodejců od druhé poloviny dubna v titanově šedém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 4490 Kč s DPH.

Update na Android 4.0 ICS bude k dispozici v průběhu června 2012.

Další články k tématům - 3D - Android - Facebook - fotoaparát - SmartPhone - telefon - Twitter - David Arzt

Článek ze dne 18. dubna 2012 - středa

Další články od HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o.