logo

Algotech BSC: nový člen ICT Unie

Společnost Algotech BSC - součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, úspěšně působící v oblasti kontaktních center, podnikových IS, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb, se od 1.6. 2011 stala členem ICT Unie - sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací.

"Členství v ICT Unii je pro nás jednak platformou pro výměnu informací a zkušeností a prostorem pro nová partnerství, jednak chápeme ICT Unii jako významného hráče ovlivňujícího oblast ICT v České republice s možností rozhodující měrou přispět ke zvyšování významu ICT platformy a posilování konkurenceschopnosti ČR," uvedl František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech BSC. "Věřím, že toto členství přinese užitek oboustranný, protože naše společnost je připravena aktivně se zapojit do aktivit ICT Unie a podporovat její záměry."

"Jsme potěšeni tím, že členem ICT Unie se stala další renomovaná firma, i tím, že je to právě společnost Algotech BSC, která se vyznačuje odborností ve velmi perspektivních oblastech. Je patrné, že naše názory na další směřování ICT sektoru a jeho klíčovou roli v ekonomice ČR se v podstatě shodují. I proto se těšíme na intenzivní zapojení této společnosti do činnosti ICT Unie," prohlásil Svatoslav Novák, prezident ICT Unie.

ICT Unie má k dnešnímu dni 77 řádných a osm čestných členů.

Další články k tématům - ICT - InOne - IS - platforma - video - František Zeman - Svatoslav Novák

Článek ze dne 7. června 2011 - úterý

Další články od ICT UNIE o.s.