logo

CSI Leasing a SUSS Consulting jsou novými členy ICT Unie

Řádnými členy ICT Unie se staly dvě další společnosti. CSI Leasing - specialista na leasing IT, a poradenská firma SUSS Consulting - zaměření na implementaci procesního řízení a přípravu klientů k certifikaci podle mezinárodních norem prostřednictvím světových standardů.

"Obě společnosti mají specifické know-how, které činnost ICT Unie nepochybně obohatí", prohlásil Svatoslav Novák, prezident ICT Unie. "I díky síle a kompetentnosti členské základny se renomé našeho sdružení stále zvyšuje."

O společnosti CSI Leasing

Společnost CSI Leasing je již od roku 1972 průkopníkem v odvětví IT leasingu a celosvětově disponuje více než 700 zaměstnanci. Zákazníky má ve 36 zemích, aktivně působí v Severní, střední i Jižní Americe, Asii a samozřejmě v Evropě. Své aktivity v České republice rozšířila díky nedávné koupi firmy Fortis Lease Czech.

O společnosti SUSS Consulting

SUSS Consulting působí na trhu od roku 1997 a je zkušenou poradenskou organizací, jež nabízí široké spektrum služeb pro své zákazníky. Hlavní činnost firmy představuje implementace systémů řízení a příprava klientů k certifikaci dle mezinárodních norem.

Vedle toho nabízí i další produkty, např. návrhy podnikových informačních systémů na míru, řešení problematiky bezpečnosti informací, legislativní audity, pořádání školení a konferencí, pomoc při analyzování, optimalizaci a zefektivňování procesů, snižování nákladů apod.

Další články k tématům - CSI - ICT - leasing - SUSS - Svatoslav Novák

Článek ze dne 8. prosince 2011 - čtvrtek

Další články od ICT UNIE o.s.