logo

Google ČR a VYDIS jsou novými členy ICT Unie

ICT Unie se rozrostla o další dva řádné členy: Google Česká republika - tuzemské zastoupení globální jedničky ve vyhledávání na internetu a VYDIS s.r.o. - dodavatel telekomunikačních technologií, optických a metalických sítí, měřicích systémů a softwaru. Celkový počet firemních členů ICT Unie tak dosáhl čísla 80.

Jak zdůrazňuje prezident ICT Unie Svatoslav Novák, každý další člen přináší do tohoto největšího sdružení firem z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) v ČR novou kvalitu a jedinečné kompetence.

"Konkrétně tento případ, tedy vstup společností Google ČR a VYDIS do ICT Unie, ukazuje, že naše sdružení má nezastupitelný význam jak pro velké mezinárodní korporace a jejich tuzemské pobočky, tak i úspěšné české firmy, jejichž působení je jednoznačně orientováno na místní trh. Oba typy firem jsou pro činnost ICT Unie a posilování významu ICT průmyslu v ČR velmi důležité," prohlásil Svatoslav Novák.

"Od počátku našeho působení v České republice věnujeme velké množství energie internetovým inovacím a jejich zpřístupnění v maximální možné míře české společnosti. Proto vítáme každé partnerství, které nám umožní tento cíl realizovat. ICT Unie je pro nás v tomto směru vítanou platformou," uvedla Taťána le Moigne, ředitelka českého Googlu.

Členy ICT Unie se kromě dvou výše uvedených firem staly v letošním roce i společnosti Altron, Cisco Systems, COMPLETE CZ, Česká pošta, Nokia Siemens Networks Czech Republic a Schneider Electric CZ.

Článek ze dne 8. prosince 2010 - středa

Další články od ICT UNIE o.s.