logo Infinity a.s.

Monika Marečková

Generální ředitelka společnosti Infinity

Monika Marečková - Infinity a.s.logo Infinity a.s.LinkedIn

Zatímco tradiční profese, které nabízíme v RSM TACOMA jsou stále více o technologiích, tak naopak Infinity, stejně jako celý obor IT, se mění na poskytovatele služeb. Dále o nákupu IT služeb již dnes rozhodují spíše finanční ředitelé či majitelé firem, než samotné interní IT týmy. A to je cílová skupina, které rozumíme.

Dává nám tak velký smysl spojit síly a nabízet naše služby společně. A z mých prvních dní v Infinity mám velmi pozitivní pocit. Přesvědčila jsem se, že je to firma plná profesionálů, kteří mají klientům co nabídnout a mé vizi rozumí.

Petr Frey

Ředitel divize Síťová infrastruktura společnosti Infinity

Petr Frey - Infinity a.s.logo Infinity a.s.

Technologie AirFiber se během příštích letech prosadí v masovém měřítku i na českém trhu a možná až ve 30 % nahradí velkokapacitní datové kabely ve firmách. První zkušenosti českých zákazníků potvrzují rychlost i spolehlivost datových přenosů.

Jan Gerhart

Obchodní ředitel pro cloudové řešení a služby společnosti Infinity

Jan Gerhart - Infinity a.s.logo Infinity a.s.LinkedIn

Hostováním aplikací podobným těch, které u nás má Deloitte, pomáháme akcelerovat byznys našim zákazníkům. Bezpečnost a vysoká dostupnost dat jsou přitom nejvýznamnější přínosy našeho privátního cloudu.

Individuální SLA a smluvní záruky dodávají našemu řešení tolik požadovanou důvěru. Díky ní se může zákazník plně soustředit pouze na svůj obor podnikání.

Jan Gerhart

Obchodní ředitel pro cloudové řešení a služby společnosti Infinity

Jan Gerhart - Infinity a.s.logo Infinity a.s.LinkedIn

Nejčastější argumenty pro přechod na virtualizované řešení jsou pro firmy ušetření fyzického místa na umístění serverů, úspory elektrické energie v řádech desítek procent, vyšší efektivita práce a lepší dostupnost aplikací.

Martin Hruška

Obchodní ředitel pro segment Podnikových aplikací Infinity

Martin Hruška - Infinity a.s.logo Infinity a.s.LinkedIn

Ukazuje se, že ochota modernizovat informační technologie je u tuzemských firem poměrně nízká. Životnost těchto řešení a použitých technologií už většinou dosáhla vrcholu a výrobci pro ně často přestali poskytovat technickou podporu, což může tuzemské firmy limitovat v jejich dalším rozvoji.

Stránka 1/2 Další >