logo FORPSI
Erich Syrovátka

Erich Syrovátka

Ředitel společnosti INTERNET CZ

LinkedIn

Cloudové platformy jsou stále častěji využívány nejen pro vývoj, ale také v produkčním prostředí nových projektů. Vývojáři preferují při své orientaci na aspekty projektu připravená řešení. Případná konfigurace a správa služby by znamenala režii navíc.

Odpovídáme na tyto potřeby doplněním naší nabídky cloudových služeb o databázové systémy s automatizovaným vytvářením, možností zálohování a širokou škálovatelností.

FORPSI Cloud DBaaS nabízí dostatečně robustní řešení pro podnikové systémy a cenové modely zároveň umožňují využití i pro soukromé účely.

Pozvání do elitního klubu Superbrands je oceněním naší dlouholeté práce v oblasti poskytování internetových služeb. Získání titulu Business Superbrands si velice vážíme. Značku FORPSI budujeme od roku 2004 s cílem, aby se stala synonymem pro kvalitní a stabilní služby v oblasti poskytování hostingu a registrace doménových jmen s vysokou přidanou hodnotou a odpovědností vůči zákazníkům.

Tento úspěch, výjimečný i díky nezávislému a odbornému hodnocení, je pro nás potvrzením dlouhodobého úsilí vstoupit do povědomí zákazníků jako značka spojená s odpovědností k tradici i s ochotou inovovat, stejně jako s kvalitou a profesionalitou služeb.