logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
Frank Gotthardt

Frank Gotthardt

CEO skupiny CompuGroup Medical AG

nic

Nové společnosti ideálně doplní naše existující dceřiné firmy ve Francii. Již 20000 lékařů ve Francii spoléhá na naše komplexní softwarové řešení AxiSanté. S naším síťovým řešením Le Réseau Santé Social jsme navíc spolehlivým a vedoucím partnerem také pro propojení poskytovatelů zdravotní péče na francouzském trhu. Budeme zde realizovat naší multibrandovou strategii, podobně jako jsme již úspěšně udělali v Německu a Itálii.

HelloDoc zůstane samostatnou produktovou linii, která bude integrována do našeho globálního portfolia výrobků a služeb pro prospěch našich zákazníků.

Společně s naší již silnou pozicí v segmentu laboratorních systémů ve Skandinávii jsme nyní pevně ukotveni jako přední dodavatel pro laboratoře a diagnostiku na klíčových evropských trzích. IT řešení každé laboratoře začíná už v ambulanci objednávajícího lékaře a my jsme již několik let předvídali výhody vytváření sítí mezi poskytovateli zdravotní péče a diagnostickými službami.

Společně s našimi ambulantními informačními systémy a inovativními produkty z portfolia vision4health nyní máme schopnost poskytovat ještě lepší služby pro laboratoře, lékaře a nemocnice.