logo COOLHOUSING s.r.o.
Jiří Dvořák

Jiří Dvořák

Obchodní ředitel společnosti Coolhousing

LinkedIn

V případě, že si klient objedná uvedený server ve standardní konfiguraci z naší nabídky bez námi předinstalovaného operačního systému na míru a my server nenasadíme do 24 hodin od provedené platby za službu, bude provoz serveru po celý první měsíc služby bezplatný.

Předání serveru samozřejmě souvisí se včasným zasláním síťového nastavení a přístupů na KVM over IP tak, aby klient mohl server nainstalovat a skutečně začít okamžitě využívat.

Prostřednictvím inteligentních zásuvek Eaton, které připojujeme ke každé službě, jsme schopni měřit naprosto přesnou hodnotu spotřebu serveru už od 50 W, a tím pádem docílit detailnějšího obrazu reálné spotřeby nejen pro náš audit, ale také v praxi při účtování spotřeby elektrické energie pro naše zákazníky.

Pro každou zásuvku lze jednotlivě sledovat spotřebu, odběr, napětí, příkon, ale také lze každé zásuvce odeslat příkaz k zapnutí, vypnutí, restartování či kontrole stavu.

Tyto nepředvídatelné situace prověří připravenost podniků, firem a datových center, jaký je reálný stav připravenosti infrastruktury. Říká se, že papír snese všechno, ale když dojde na pomyslné lámání chleba, skutečně zanedbané okamžitě vypluje na povrch. Pravidelné zkoušky, a to především pod zátěží, jsou něco co málo kdo dělá a to je velká chyba.

I když otestujete připravenost UPS i dieselu, ono to chce při testu dost odvahy shodit hlavní jistič. Ale když se něco pokazí při testu, tak máte šanci přejít okamžitě zpět na síť a nic se neděje.

A když pak dojde na skutečně ostrý start jako dnes, dojdete si v klidu na kávu - pokud máte kávovar též zálohovaný dieselgenerátorem jako my.

V Coolhousingu připravujeme řadu marketingových akcí, které ale většinou přinesou úsporu a udělají tak radost spíše manažerům našich zákazníků. Při naší každodenní práci se však setkáváme s administrátory, kteří v našem datovém centru pečují o servery svých zaměstnavatelů.

Protože intenzita ochlazení těla v serverovně se dá regulovat jen přesunem mezi teplými a studenými uličkami, rozhodli jsme se přidat ještě chutnou regulaci vnitřní.

Každý z virtuálních dedikovaných serverů standardní nabídky Coolhousingu je navíc možné kdykoliv posílit. Serveru se navýší operační paměť, výpočetní výkon nebo dokonce obojí.

Zákazníci tak v nabídce dedikovaných virtuálních serverů u nás dostávají jako vždy na míru přizpůsobitelnou službu, která může dosahovat velmi vysokého výkonu.

Stránka 1/4 Další >