logo COOLHOUSING s.r.o.
Jiří Dvořák

Jiří Dvořák

Hostingový specialista společnosti Coolhousing

LinkedIn

V Coolhousingu připravujeme řadu marketingových akcí, které ale většinou přinesou úsporu a udělají tak radost spíše manažerům našich zákazníků. Při naší každodenní práci se však setkáváme s administrátory, kteří v našem datovém centru pečují o servery svých zaměstnavatelů.

Protože intenzita ochlazení těla v serverovně se dá regulovat jen přesunem mezi teplými a studenými uličkami, rozhodli jsme se přidat ještě chutnou regulaci vnitřní.

Každý z virtuálních dedikovaných serverů standardní nabídky Coolhousingu je navíc možné kdykoliv posílit. Serveru se navýší operační paměť, výpočetní výkon nebo dokonce obojí.

Zákazníci tak v nabídce dedikovaných virtuálních serverů u nás dostávají jako vždy na míru přizpůsobitelnou službu, která může dosahovat velmi vysokého výkonu.

Coolhousing patří mezi přední aktivní poskytovatele housingových služeb na českém trhu a to je právě důvod, proč nás vyhledává stále více zákazníků. Poptávají totiž individuální nabídku služeb ve vysokém kvalitativním standardu a s jistotou neustálého rozvoje.

A to vše samozřejmě při férových a transparentních podmínkách za odpovídající cenu.

Sdílené datové úložiště je diskový prostor v rámci některého z našich spolehlivých diskových polí. Toto řešení je možné použít všude tam, kde nejsou kritickými parametry rychlost odezvy či počet diskových operací, ale kde zákazník upřednostní dostatečnou diskovou kapacitu na spolehlivém externím datovém poli s disky v RAID.

Tato služba je vhodná pro kapacity do 1 TB, pro nenáročné projekty, jako náhrada nedostatečného diskového prostoru na virtuálním serveru či jako odkladiště záloh.

Trasy umožní vysokorychlostní přenos mezi dvěma lokalitami s kapacitou od stovek kilobitů, až po násobky gigabitů za sekundu. To vše bezpečně, spolehlivě a s minimální odezvou. Při realizaci optických tras a L2/L3 okruhů vždy spoléháme na technologie špičkových výrobců.

Naše řešení jsou postavena především na technologiích firem Cisco a Juniper.

Stránka 1/3 Další >