logo DataSpring s.r.o.
Jiří Skopový

Jiří Skopový

Generální ředitel společnosti DataSpring

LinkedIn

Velkým přínosem služby pleAzure.cloud pro naše zákazníky je spojení špičkových technologií Cisco Systems, Microsoft a také obrovského know-how společnosti Mainstream Technologies, která navrhla architekturu a naimplementovala řešení, které DataSpring provozuje z certifikovaného TIER III datového centra umístěného na území České republiky.

Společně s našimi partnery se snažíme posouvat standardy trhu cloudových služeb a nebojíme se investic do nových trendů a technologií.

Díky spolupráci s osvědčenými technologickými partnery, mezi které patří společnost Altron, přinášíme zákazníkům vyšší kvalitu enterprise řešení za dostupnou cenu. Právě to je cílem naší letní promokampaně.

Zálohování do cloudu v prvé řadě firmám přináší finanční úspory. Nejen, že zálohování do cloudu snižuje celkové náklady, ale navíc je přesouvá kompletně z položky CAPEX do OPEXu - neřešíte investici do hardware a software dimenzovaného na odhadované potřeby společnosti v příštích dvou až třech letech, ale jednoduše si zaplatíte službu v potřebném rozsahu.

Náklady jsou navíc přehledné a je jasné, kde přesně vznikají - cenová politika DataSpringu je založená na objemu zálohovaných dat na vstupu. Jednoduše nám řekněte, kolik dat k zálohování máte a my vám nabídneme cenu.

Zákazníkům umíme pomoci s návrhem celého systému zálohování a jeho zprovozněním. Součástí služby je kapacita v datovém centru, potřebné licence, uživatelská podpora v českém jazyce i pravidelný reporting.

Jsme potěšeni, že můžeme přivítat velkou skupinu profesionálů, kteří nám díky svým znalostem pomohou rozšířit naše stávající kompetence a nabídku služeb.

Tuto změnu vnímáme také jako velkou příležitost pro DataSpring nejen v rámci skupiny, ale především jako možnost k oslovení dalšího segmentu zákazníků a získání nových obchodních příležitostí.

Příležitost zúročit nabyté zkušenosti ze zahraničí ve společnosti jako je DataSpring pro mne znamená velkou profesní výzvu a udělám vše pro to, aby firma DataSpring hrála na IT trhu stále významnější roli.