logo DataSpring s.r.o.

Vojtěch Vojík

Obchodní ředitel společnosti DataSpring

Vojtěch Vojík - DataSpring s.r.o.logo DataSpring s.r.o.LinkedIn

Analogie města vznikla při tvorbě obsahové strategie nového webu. Nechtěli jsme pouze zobrazit výčet poskytovaných služeb, ale ptali jsme se, co by na webu chtěli vidět jeho návštěvníci.

Spolu s obchodním týmem jsme analyzovali problémy, se kterými se při představování výhod transformace IT do cloudu nejčastěji potýkají a přišli jsme na to, že je problémem právě velká komplexita.

Marek Chmiel

Výkonný ředitel společnosti DataSpring

Marek Chmiel - DataSpring s.r.o.logo DataSpring s.r.o.LinkedIn

Naše služba představuje špičkovou cloudovou platformu se samoobslužným portálem a zárukou dalšího vývoje světovým hráčem na poli cloudovývh služeb. Možnost propojení na MS Azure pak otevírá další možnosti využití. Službu je možné čerpat v režimu účtování po hodinách (pay-as-you-go), kdy zaplatíte jen za to, co skutečně spotřebujete.

Poskytujeme migrační služby, pomoc při implementaci, ServiceDesk a nepřetržitou technickou podporu v češtině a v angličtině. Pomocí nastavených SLA garantujeme kvalitu a dostupnost podpory služeb.

Vojtěch Vojík

Obchodní ředitel společnosti DataSpring

Vojtěch Vojík - DataSpring s.r.o.logo DataSpring s.r.o.LinkedIn

Mým hlavním úkolem je vdechnout život naší obchodní strategii, která s ohledem na aktuální tržní situaci rezonuje s potřebami našich zákazníků. Naším primárním cílem je mít především spokojené zákazníky. Těším se na to, že budeme inspirací, jak dělat IT ve 21. století. Veškeré nabízené služby provozujeme výhradně z vlastních datových center postavených dle certifikace TIER III, která ve střední Evropě patří k technologické špičce.

V tuto chvíli jsme významný provider cloudových řešení a v tomto trendu chceme pokračovat. Vše podřizujeme tomu, abychom udrželi dosavadní tempo růstu.

Zdeněk Honek

Obchodní ředitel společnosti DataSpring s.r.o.

Zdeněk Honek - DataSpring s.r.o.logo DataSpring s.r.o.LinkedIn

DataSpring vstupuje do další fáze svého růstu zejména proto, že se firmy stále častěji poohlížejí po bezpečném a stabilním poskytovateli ICT služeb. Oblast bezpečnosti je pro naše klienty klíčová a držet krok s trendy je náročné i pro ta největší IT oddělení. Provozem jednoho z nejmodernějších data center v České republice jsme významně posílili naši schopnost zlepšovat stávající služby a přicházet s novými nabídkami. V novém DC nabízíme například ve spolupráci s partnerem SafeDX platformu Hadoop jako službu.

F5 nám pomáhá udržet tempo s našimi plány a poskytuje nám možnosti pro flexibilní rozšíření naší nabídky, kterou naši zákazníci požadují. Velkým přínosem pro naši společnost je také partnerství se společnostmi Microsoft a Cisco, které nám pomohly s realizací i zákaznickou podporou.

Ladislav Šolc

Generální ředitel společnosti Mainstream Technologies

Ladislav Šolc - DataSpring s.r.o.logo DataSpring s.r.o.LinkedIn

pleAzure.Cloud je první skutečně fungující řešení postavené nad Windows Azure Pack v ČR, které nabízí zkušenost s obsluhou veřejného cloudu v lokálním datovém centru. Robustní architektura umožňuje bez výpadkově celý systém aktualizovat a rozvíjet nové služby za chodu.

Z technologického pohledu je to jeden z nejzajímavějších projektů, který jsme v letošním roce realizovali.

Stránka 1/4 Další >