logo DataSpring s.r.o.
Zdeněk Honek

Zdeněk Honek

Obchodní ředitel společnosti DataSpring s.r.o. (do 8/2017)

LinkedIn

DataSpring vstupuje do další fáze svého růstu zejména proto, že se firmy stále častěji poohlížejí po bezpečném a stabilním poskytovateli ICT služeb. Oblast bezpečnosti je pro naše klienty klíčová a držet krok s trendy je náročné i pro ta největší IT oddělení. Provozem jednoho z nejmodernějších data center v České republice jsme významně posílili naši schopnost zlepšovat stávající služby a přicházet s novými nabídkami. V novém DC nabízíme například ve spolupráci s partnerem SafeDX platformu Hadoop jako službu.

F5 nám pomáhá udržet tempo s našimi plány a poskytuje nám možnosti pro flexibilní rozšíření naší nabídky, kterou naši zákazníci požadují. Velkým přínosem pro naši společnost je také partnerství se společnostmi Microsoft a Cisco, které nám pomohly s realizací i zákaznickou podporou.

DataSpring je klíčovou součástí aktivit skupiny KKCG pro oblast IT služeb, které chce svým zákazníkům poskytovat s vysokou přidanou hodnotou. Má vize je tedy poměrně jasná. Chci pomoci vybudovat silného středoevropského hráče na poli cloudových řešení, jako jsou například SaaS, IaaS, PaaS nebo BaaS.

K naplnění tohoto cíle nám pomohou jak naše vlastní datová centra, tak synergie s partnery. Mým cílem je nabízet široké skupině zákazníků spolehlivého dodavatele se silným týmem specialistů a široké zázemí odborníků v oblasti Business Intelligence, analytiky, vývoje aplikací na míru, provozu infrastruktury a mnoha dalších.

V neposlední řadě budu pokračovat v nastaveném trendu budovat DataSpring jako atraktivního zaměstnavatele přitahujícího talenty nejen v rámci České Republiky.

Základním rysem SAS Visual Analytics je jeho jednoduché a intuitivní ovládání. Ať jste v roli manažera, který potřebuje přehledně vizualizovat výkonnost svého týmu nebo v roli analytika, který zkoumá nové trendy a závislosti, vždy oceníte způsob, jak jsou vám data překládána.

SAS se analýzou dat zabývá více než 30 let, a to nejlepší nyní vložil do tohoto řešení.