logo MIBCON a.s.
Ondřej Dědina

Ondřej Dědina

Předseda představenstva společnosti MIBCON

LinkedIn

Z formálního hlediska se pro naše zákazníky nic nemění. Smlouvy s jednotlivými společnostmi z mib:GROUP zůstávají v platnosti.

Částečně se jen změnili lidé, jejichž podpisy teď budou na smlouvách figurovat.

Největší výzvou současného retailu je plynulý přechod do plnohodnotného omnichannel byznysu. A to proto, že to zákazník tak chce. Zákazník dnes neřeší, jestli nakupuje online v e-shopu, mobilní aplikaci či stojí v kamenném obchodě.

Chce mít konzistentní informace, nabídku a možnosti napříč všemi kanály. Vícekanálový přístup je zkrátka realitou dneška a stává se naprostou nutností pro budoucnost.

S tím, jak roste šíře činností a technologií dodávaných skupinou MIBCON, potřebujeme diverzifikovat a pokrýt jednotlivé segmenty. Vytvoření společnosti MIBCON DIMA tak bylo logickým krokem pro další posílení našeho postavení jako jednoho z největších partnerů SAP v České republice.

Umožňuje nám poskytovat zákazníkům komplexnější portfolio služeb.

Optimalizované ruční procesy současné špičky náporu zejména v předvánočních nákupech nestíhají. Úspěšné firmy se již bez plně automatizovaného skladu neobejdou. Plně automatizovaný sklad přináší obchodníkům zásadní nárůst efektivity skladových procesů a sklad obsluhuje významně menší počet zaměstnanců.

Inteligentní logistická řešení přinášejí efekt nižších osobních nákladů, úspory skladovacích prostor, ale i snížení chybovosti a zvýšení produktivity práce.

Jsem přesvědčený, že dvacetiletá cesta MIBCONu je úspěšná také proto, že od začátku klade důraz na vyvážení pracovního a soukromého života. Jsme si vědomi, jak psychicky náročná někdy práce v našem oboru je, a proto co nejvíce podporujeme všechny členy týmu, aby se nejen v práci, ale i mimo ni, cítili v pohodě.

Řada z nás má pozitivní vztah ke sportu a outdooru, což je na atmosféře v MIBCONu znát. V duchu fair play se chováme i na projektech. Když to jde, jezdíme do práce na kole, což nám i vyneslo ocenění pražský Cyklozaměstnavatel roku.

Stránka 1/2 Další >