logo Konica Minolta Business Solutions Czech
Pavel Čurda

Pavel Čurda

Generální ředitel společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

LinkedIn

Dnes již neplatí, že se něco delší dobu vyvíjí a trh se na produkt adaptuje. Moderní výzkum je řízen přímou interakcí se zákazníky a co nejrychlejším testováním na trhu. Laboratoř tak dnes například není pouze technickým týmem, ale také týmem řešícím obchodní aspekt technologií.

Konica Minolta si vybrala Česko z mnoha důvodů. Máme velmi kvalitní technické vzdělání, disponujeme stabilním spojením na německý průmysl. Jsme v plánování a operativě velmi precizní, ale máme i vysokou míru kreativity.

Pokud proces nefunguje, dokážeme najít jiné řešení. Jsme schopní věci rychle měnit a přizpůsobovat se. To je něco, co japonská organizace oceňuje na místní kultuře.

To, že se ze společnosti WEBCOM stane Konica Minolta, jen potvrzuje naše odhodlání změnit se z dodavatele produktů na partnera v oblasti IT poradenství, služeb a chytrých řešení. Směřujeme k tomu, abychom nabízeli vysoce profesionální služby a poradenství nejen v tradiční oblasti tiskových řešení, ale i při řízení byznys procesů prostřednictvím nových technologií a podnikového IT.

Jde pro nás o mimořádně efektivní a oboustranně prospěšné partnerství.