logo Konica Minolta Business Solutions Czech

Pavel Čurda

Generální ředitel společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Pavel Čurda - Konica Minolta Business Solutions Czechlogo Konica Minolta Business Solutions CzechLinkedIn

Dnes již neplatí, že se něco delší dobu vyvíjí a trh se na produkt adaptuje. Moderní výzkum je řízen přímou interakcí se zákazníky a co nejrychlejším testováním na trhu. Laboratoř tak dnes například není pouze technickým týmem, ale také týmem řešícím obchodní aspekt technologií.

Konica Minolta si vybrala Česko z mnoha důvodů. Máme velmi kvalitní technické vzdělání, disponujeme stabilním spojením na německý průmysl. Jsme v plánování a operativě velmi precizní, ale máme i vysokou míru kreativity.

Pokud proces nefunguje, dokážeme najít jiné řešení. Jsme schopní věci rychle měnit a přizpůsobovat se. To je něco, co japonská organizace oceňuje na místní kultuře.

Petr Atanasčev

Ředitel produktového marketingu Konica Minolta Business Solutions Czech

Petr Atanasčev - Konica Minolta Business Solutions Czechlogo Konica Minolta Business Solutions CzechLinkedIn

Od roku 2015 jsme v České republice vytěžili přes dvacet jedna milionů stran. To jsou miliardy údajů, které nikdo nemusel ručně přepisovat do dalších systémů a tabulek, tisíce ušetřených hodin a miliony korun úspor na nákladech. Ověřili jsme si, že pouhým zavedením vytěžování faktur dokážeme středně velké společnosti ušetřit za rok téměř 300000 Kč.

Často se ještě setkáváme s mylnou představou, že přínos digitalizace končí naskenováním dokumentu a jeho převodem do PDF. Z našich zkušeností vyplývá, že 80% firem zdaleka nevyužívají celý potenciál, který digitalizace nabízí.

Radek Sedláček

Operations and Project Manager společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Radek Sedláček - Konica Minolta Business Solutions Czechlogo Konica Minolta Business Solutions CzechLinkedIn

K oceňování zaměstnanců přistupujeme individuálně. Obecně nabízíme oproti jiným IT firmám nadprůměrné platové ohodnocení. Mezi benefity zaměstnanci najdou výhody typické pro IT pozice - od oblíbeného homeoffice přes osobní volno navíc po relax zóny a sportovní vybavení na pracovišti.

Pro většinu uchazečů je ale největším benefitem možnost být u zrodu nového produktu a mít možnost ovlivnit transformaci společnosti Konica Minolta na firmu poskytující spravované IT služby. S tím se pojí velmi zajímavé kariérní možnosti včetně postupu na globální pozice v rámci korporace.

Naše nabídka zaměstnání, která přináší automaticky možnost poznat japonskou kulturu, mentalitu a fungování japonské společnosti, je v brněnském IT odvětví unikátní.

Pavel Štěpán

Obchodní ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech

Pavel Štěpán - Konica Minolta Business Solutions Czechlogo Konica Minolta Business Solutions CzechLinkedIn

Reagujeme na žádosti zákazníků, kteří už nyní hledají řešení v souladu s novým nařízením EU. Díky spolupráci se specialisty na IT právo a ochranu osobních údajů nabízíme komplexní posouzení ze všech úhlů pohledu. Audit zahrnuje nejen analýzu firemních technologií a procesů z hlediska bezpečnosti, ale také právních náležitostí smluv, směrnic a jiných dokumentů.

Zejména u větších společností může být zavedení nových postupů zpracování osobních údajů časově náročné. Sankce za případné porušení nařízení mohou být přitom pro většinu firem likvidační. Doporučujeme proto svým zákazníkům připravit se na nové nařízení co nejdříve.

Dennis Curry

Senior Director, Business Innovation Konica Minolta Business Inc.

Dennis Curry - Konica Minolta Business Solutions Czechlogo Konica Minolta Business Solutions CzechLinkedIn

Brno nabízí dostatek kvalifikovaných IT specialistů, stejně jako množství výzkumných a vývojových pracovišť. Proto se stalo jedním z hlavních strategických bodů Konica Minolta v Evropě. První fází inovační strategie Konica Minolta bylo založení centra BIC letos v březnu. Jeho úkolem je především návrh nových služeb dle konkrétních potřeb zákazníků či obchodních partnerů.

Na tento proces navazuje vznik R&D centra, které se postará o následný technologický vývoj inovací. Nová generace produktů vyvinutá českými specialisty se stane součástí portfolia společnosti a bude nabízena zákazníkům po celém světě.

Stránka 1/2 Další >