logo Micos spol. s r.o.

SI3000 MSAN a koncová účastnická zařízení pro přístupové sítě FTTx v nabídce MICOS

Společnost MICOS - Divize TELCOM, zahajuje prodej SI3000 MSAN a koncových účastnických zařízení pro domácí použití od slovinské firmy Iskratel, která jsou určena pro optické přístupové sítě.

Společnosti MICOS spol. s r.o. a Iskratel, d.o.o. se dohodly na vzájemné spolupráci v oblasti sítí FTTx. MICOS bude prodávat aktivní prvky pro optické přístupové sítě, konkrétně výrobní řady Iskratel IS3000 Multi-Service Access Node a koncová zařízení Innbox.

Moderní komunikační prostředí vyžaduje neustálé zlepšování a upgrade síťové infrastruktury. Iskratel SI3000 Multi-Service Access Node je odpovědí na masové nasazení přístupových sítí FTTx, neustále se zvyšující požadavky na kvalitu dodávaných služeb, nové obchodní modely používané operátory a potřebu vyšších kapacit optických přístupových sítí.

SI3000 MSAN je v současnosti jednou z předních a nejrozšířenějších platforem MSAP na nově vznikajících trzích. Během posledních pěti let překročil počet portů SI3000 MSAN používaných na mezinárodních trzích dva miliony.

Nová verze zařízení SI3000 MSAN "Lumia", high-endového přístupového a agregačního uzlu, umožňuje použití architektury ISA (TM), která nabízí centralizovaný provisioning účastníků a podporuje vysokou škálovatelnost a zajištění kvality. V důsledku vyšší inteligence přístupové sítě nemusí být páteřní síť tak komplexní. Moderní design SI3000 MSAN zajišťuje nadčasovou investici do přístupu k síti a operátorovi zpřístupňuje tu nejmodernější technologii.

Současné trendy v oblasti zajištění přístupu k sítím vyžadují snížení celkových nákladů na provoz sítí FTTH/FTTx, lepší zabezpečení sítí, zajištění kvality služeb a výkonný self-provisioning zákazníků. SI3000 MSAN je odpovědí na tyto požadavky. Vybudovat segment přístupové sítě s použitím zařízení SI3000 MSAN znamená připravit přístup pro ty nejnáročnější nabídky z oblasti širokopásmových služeb, nikoli však na úkor kvality služeb poskytovaných stávajícím účastníkům.

"Věříme, že zařízení SI3000 MSAN a výrobní řada Innbox od společnosti Iskratel, určených pro domácí použití, poskytne operátorům a poskytovatelům služeb vysokou kvalitu, spolehlivost a výkon," řekl Leoš Kalandra, ředitel Divize TELCOM společnosti MICOS. "Naše partnerství se společností MICOS, spol. s. r. o. vychází ze strategického rozhodnutí posílit naše působení na telekomunikačních trzích ve střední Evropě.

"Pevně věříme v potenciál naší spolupráce se společností MICOS, která je zavedenou firmou na prosperujících trzích v České republice a na Slovensku. Komplexní řešení sestávající z komponentů značky MICOS pro telekomunikační sítě doplněné aktivními prvky od společnosti Iskratel představuje pro poskytovatele sítí a služeb novou užitnou hodnotu," řekl Boštjan Žerovnik, výkonný ředitel oddělení Nepřímých prodejů společnosti Iskratel d.o.o.

Iskratel je vedoucí vývojářskou společností adaptabilních a vysoce integrovaných řešení v oblasti telekomunikací pro rychle rostoucí konvergentní sítě. Vysoká kvalita jejích nejmodernějších hi-tech síťových prvků a konfigurací infrastruktury z ní činí jednoho z klíčových inovátorů v oblasti takových technologií. Díky integrací jejích zkušeností, know-how, kreativity a inovací splňuje Iskratel požadavky na stávající síťovou podporu a vyvíjí konvergentní IP-architektury, které lze přizpůsobit konkrétním regionálním potřebám a preferencím účastníků.

Další články k tématům - FTTH - FTTx - infrastruktura - IS3000 - ISA - Iskratel - MSAN - MSAP - optické - SI3000 - Leoš Kalandra - Boštjan Žerovnik

Článek Micos spol. s r.o. ze dne středa 28. července 2010

Další články od Micos spol. s r.o.