logo myFABER

myFABER 4D Shuttle - Pozoruhodný produkt 2024

Automatický paletový sklad myFABER 4D Shuttle byl oceněn cenou Pozoruhodný produkt roku 2024. Tento významný úspěch přichází již podruhé za sebou - KVADOS GROUP tím potvrzuje líderství v oblasti robotických a automatizačních inovací v logistice.

Cenění myFABER 4D Shuttle je důkazem našeho neustálého úsilí o zlepšování a optimalizaci intralogistických procesů. Naše technologie nabízí jedinečné řešení automatizace pro skladování a manipulaci s paletami, které zvyšuje efektivitu a přesnost operací. Díky myFABER 4D Shuttle mohou naši zákazníci dosáhnout výrazného zlepšení svých provozních procesů a získat konkurenční výhodu na trhu.

Tímto bychom vás rádi srdečně pozvali na speciální událost, kde budete mít příležitost vidět naši technologii myFABER 4D Shuttle v akci. Přijďte se přesvědčit o jejích výhodách osobně do našeho Showroomu logistických inovací v Paskově dne 24. 9. 2024.

Těšíme se na vaši účast a věříme, že naše technologie myFABER 4D Shuttle vám přinese inspiraci a nové možnosti pro vaše podnikání.

Na této události vám naši odborníci poskytnou podrobný komentář a odpoví na všechny vaše dotazy.

Automatický paletový sklad myFABER 4D Shuttle

Řešení automatického paletového skladu myFABER 4D Shuttle přináší významnou inovaci v oblasti efektivního skladování palet. Spojuje logiku existující a ověřené technologie jeřábových systémů 2D Shuttle, ale přináší také inovaci v možnosti rozdělení manipulace na dvě základní jednotky, a to robota a výtah.

Výtah umožňuje pohyb palet do výšky a lze jich postavit mnoho vedle sebe. Jedním z důvodů je zajištění vysoké dostupnosti a vzájemné nahraditelnosti pro případ poruchy. Zároveň se také rapidně navýší výkon celého řešení s ohledem na požadovaný počet palet in/out za hodinu.

S výtahy spolupracují roboti, kteří zajištují horizontální pohyb v jednotlivých patrech paletového skladu. Standardní váha přepravovaných palet se pohybuje do 2000 kg, ale lze dodat i řešení pro nosnost až do 4 tun.

myFABER 4D Shuttle - význačné vlastnosti:

Další články k tématům - automatizace - logistika - ocenění - paletový sklad - robotizace

Článek myFABER ze dne pondělí 17. června 2024

Další články od myFABER

myFABER 4D Shuttle - Pozoruhodný produkt 2024

Robotizovaný fulfillment sklad na platformě AGV robotů