logo Neogenia s.r.o.

Andrea Leová posiluje tým projektu Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas je komunikační brána, díky které mohou obce své občany informovat o všem důležitém snadno, rychle, měřitelně a hlavně z jediného systému - počítače, mobilu nebo tabletu.

Na základě zpětné vazby od starostů vznikl ve společnosti Neogenia nový post komunikačního experta, který obsadila Andrea Leová. Ve funkci je zodpovědná za to, aby starostové obcí a měst efektivně využili všechny schopnosti, které chytrá komunikace s občany přináší.

"Velmi nás těší, že obce objevily nový způsob direct komunikace se svými občany. Ze služby jsou nadšeni a my jim chceme umožnit využívat ji na 100%. A v tom nám pomůže Andrea Leová, pro kterou jsme zbudovali neobyčejný pracovní post a stala se naším komunikačním stratégem. Bude starostům k dispozici v případě otázek a pomůže městům a obcím ve sběru kontaktů a efektivitě odesílání zpráv. Věříme, že tato pomoc městům a obcím ještě více ulehčí přechod na moderní styl komunikace," říká šéf projektu Ondřej Švrček.

Andrea Leová není v komunikaci s klienty žádným nováčkem. Dříve se věnovala finančnímu poradenství, prodeji, rozvoji obchodu a marketingu. Několik let pracovala také pro Filharmonii BM a má bohaté zkušenosti s vedením týmu. Vystudovala pedagogickou školu v Kroměříži a informační technologii na univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně.

Má plánovací a organizační schopnosti a tyto zkušenosti plně využije ve své nové roli. Ve svém volnu se Andrea věnuje hudbě, kterou miluje. Je zpěvačkou v rockovo-metalové kapele FREE FALL. Navzdory tvrdému žánru si však také vychutná klasiku, sborové skladby nebo a cappella uskupení.

Český dodavatel řešení pro direct komunikaci úspěšně zakončil pilotní provoz služby Mobilní rozhlas. Do vývoje platformy, která spojuje komunikační kanály pro všechny cílové skupiny obyvatel, byly zapojeny desítky starostů, samospráv a obecních institucí.

Tento první tuzemský nástroj, který obcím umožnil koncepčně aplikovat zásady SMART city při hromadné komunikaci se svými občany využívá přes 150 obcí a měst z celého Česka a další desítky obcí jsou aktuálně připojovány.

Další články k tématům - marketing - město - mobil - obec - rozhlas - smart city - starosta - tablet - Andrea Leová - Ondřej Švrček

Článek Neogenia s.r.o. ze dne středa 18. ledna 2017

Další články od Neogenia s.r.o.