logo

Océ na PRINTexpo 2011: karty pro digitální tisk jsou rozdány

Společnost Océ prezentovala svá profesionální tisková řešení v oblasti maloformátového a velkoformátového digitálního produkčního tisku na veletrhu PRINTexpo 2011 v Brně, který navazoval na tradici veletrhů EmbaxPrint.

Společnost Océ se na veletrhu PRINTexpo prezentovalo poprvé po boku společnosti Canon. Společně sdílená plocha v duchu hlavního poselství Stronger together byla nejen největší výstavní plochou, ale současně se stala i nejdůstojnější a nejhodnotnější prezentací firem, které společně usilují být v daném oboru jedničkou na trhu.

Představení Océ portfolia produktů a služeb v oblasti tisku pro profesionály bylo postaveno na tisku reálných aplikací z oblasti velkého a malého formátu. Produkce manuálů a knih byla předvedena na nejrychlejší archové digitální produkční tiskárně na světě - Océ VarioPrint 6320 ULTRA, Océ VarioPrint 4120 a Canon imagePRESS C6010.

Segment vysoce produkčního tisku TransPromo a digitální tisk knih a merkantilií reprezentovali v rámci partnerských kiosků přímo na expozici naši referenční zákazníci: Česká pošta - PostServis a xPRINT.

Zákazníkům z oblasti PoP/PoS jsme předvedli koncept Print & Finish for Sale - od tiskové produkce po produkt, postavený na spojení systémů Océ Arizona 550 GT & Kongsberg i-XL 42.

Océ Printroom

V rámci moderního tiskového pracoviště pro korporátní i komerční sféru Océ Printroom, vybudovaného v samotném centru expozice, byla k vidění barevná produkční tiskárna Canon imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO, novinka letošního roku - tonerový produkční systém Océ TDS750 pro černobílou dokumentaci včetně on-line skládačky a dále multifunkční monochromatický systém Océ PlotWave 300, produkční inkoustový systém Océ ColorWave 300 pro barevnou čárovou dokumentaci a ve veletržní premiéře i novinka z konce loňského roku Océ CS2436MF ReproKiosk, stylové a kompaktní pracoviště nejen do CAD a GIS prostředí.

Doprovodný program - Océ auditoria

Zasloužené pozornosti se těšila i odborná auditoria s pravidelným programem přednášek na téma Transpromo, Tisk knih a Print & Finish for Sale - od tiskové produkce po produkt. Vývoj a trendy v jednotlivých oblastech přednášeli posluchačům jak specialisté ze společnosti Océ, tak odborní zástupci referenčních zákazníků PostServis a xPrint.

NGP Speciál

Významným počinem byl společný projekt Océ s vydavatelstvím Grafie CZ, kterým se staly i první personalizované digitálně tištěné noviny v České republice. Tento veletržní speciál Novin pro grafický průmysl nejenže ukázal operativnost digitálního tisku, ale současně představil i možnosti variace obsahu a reklamního prostoru jako cílené formy komunikace na konkrétního čtenáře. Partnery projektu byly Česká pošta, Česká mailingová společnost a UPM.

Veletrh PRINTexpo 2011 byl významným milníkem v rozvoji digitální polygrafie v České republice. Přes celkově nižší návštěvnost přinesl společnosti Océ, zejména díky vlastnímu akvizičnímu procesu, řadu nových kontaktů, ale především praktických poznatků, které jsou cenným zdrojem informací při řešení aktuálních potřeb našich zákazníků.

Další články k tématům - C6010 - C9060 - CAD - CS2436MF - EmbaxPrint - GIS - imagePRESS - imageRUNNER - PlotWave - PoP - PoS - PostServis - PRINTexpo - TDS750 - tisk - VarioPrint

Článek ze dne 23. května 2011 - pondělí

Další články od Océ-Česká republika, s.r.o.