logo

Efektivněji díky jednotné komunikaci

Panasonic představuje své nejnovější hi-tech produkty v oblasti komunikace. V centru pozornosti jsou hlavně řešení tzv. sjednocené komunikace (Unified Communications Solutions), které nabízejí vyšší efektivitu práce – příkladem takového řešení je například KX-NCP, jehož součástí je i asistenční software Communication Assistant.

Dalšími představenými novinkami jsou IP systémový terminál KX-NT400, nová řada bezdrátových telefonů KX-TCA175/275 a první IP konferenční systém Panasonic KX-NT700.

Síťové komunikační platformy KX-NCP500 a KX-NCP1000

Platformy KX-NCP nabízejí cenově efektivní a unifikovaná komunikační řešení pro malé a středně velké firmy. Systémy jsou postaveny na bázi IP telefonů a počítačových aplikací nevyžadujících server. Díky této kombinaci systémy nabízejí širokou škálu komunikačních funkcí, jako jsou :

Asistenční software Panasonic Communication Assistant

Communication Assistant je sada vysoce intuitivních softwarových aplikací, které zdařile kombinují telefonování pomocí zobrazení a ovládání přítomnosti, dostupnosti, integrace s programem Microsoft Outlook na monitoru počítače a integraci s oblíbenými CRM nástroji kompatibilními s rozhraním TAPI s širokou škálou nástrojů pro zjednodušení a zlepšení komunikace v reálném čase. Řešení umožňuje též integraci s mobilními telefony a PDA či smartphony. Aplikace je kompatibilní i s novými bezdrátovými DECT terminály KX-TCA175/275, pokročilým konferenčním řešením KX-NT700 a sofistikovaným IP terminálem KX-NT400 značky Panasonic.

IP Konferenční systém KX-NT700

Panasonic uvádí na trh první praktické IP konferenční řešení KX-NT700 navržené pro snadné a rychlé zahájení konferencí bez kompromisů. Systém je kompatibilní s celou škálou komunikačních produktů Panasonic, poskytuje sjednocené integrované síťové řešení šité na míru malých a středně velkých firem.

KX-NT700 podporuje technologii ozvučení High-Definition sound zaručující excelentní kvalitu zvuku pro účastníky telekonference. Systém tak umožní šetřit hotelové a cestovní náklady při zachování pocitu ze „živého setkání“. Mezi další zajímavé funkce bezpochyby patří technologie redukce šumu a funkce Real-time Slow-talk. Redukce šumu zajistí snížení nežádoucích hluků v pozadí z projektorů, ventilátorů a jiných kancelářských zařízení. Důmyslný nástroj Real-time Slow-talk zpomalí rychlý hovor v reálném čase bez pozastavení konverzace jednoduchým stiskem tlačítka. Rychle mluvící osobu již není nutné pozastavovat a narušit tak plynulý chod telekonference.

Konferenci je možné sestavit pomocí až 3 konferenčních systémů v standardní kancelářské nebo širokopásmové IP síti. Systém je možné navíc připojit do konferenčního systému „Web a Video“ pro velké konference, podporuje 2 vnější mikrofony KX-NT701 pro větší konferenční místnosti a obsahuje paměťovou SD kartu pro nahrávání a archivování hovorů.

IP konferenční systém KX-NT700 společnosti Panasonic je cenný nástroj pro podporu spolupráce mezi vašimi kancelářemi, popřípadě s celým světem.

Stylová a efektivní práce s KX-NT400

Špičkový IP terminál KX-NT400 ohromí uživatele svým promyšleným designem a velkým barevným displejem, které z tohoto modelu dělají velice uživatelsky přívětivé řešení. Model je vybaven softwarem Communication Assistant, prohlížečem pro firemní aplikace a rovněž umožňuje připojení síťové kamery, díky níž tak může mít uživatel vše pod kontrolou a pod dohledem.

Flexibilní DECT terminály

Nový systém KX-TCA175, označovaný jako „Základní model“, nabízí užitečné funkce pro efektivní firemní komunikaci, například barevný LCD displej, adresář až na 200 kontaktů a podporu technologie CTI. Model KX-TCA275 označovaný jako „Kompaktní manažerský model“ nabízí tytéž funkce, ovšem v podstatně menším balení. Zvláštností tohoto kompaktního modelu je pak praktické vibrační vyzvánění, díky němuž se uživatel na obchodních schůzkách již nemusí nechat rušit hlasitým zvoněním telefonu, a stejně tak si může být jist, že nezmešká důležitý pracovní hovor ani v hlučném prostředí. Přirozeně oba modely je možné připojit k náhravní soupravě.

Další články k tématům - Assistant - DECT - IP - komunikace - konferenční - KX-NCP - KX-NT400 - KX-NT700 - KX-TCA175 - Panasonic - řešení

Článek ze dne 22. května 2009 - pátek

Další články od PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o.