logo Profinit, s.r.o.

Tomáš Pavlík

Jednatel společnosti Profinit

Tomáš Pavlík - Profinit, s.r.o.logo Profinit, s.r.o.LinkedIn

Profinit jako softwarová firma s radostí přispívá několika nulami a jedničkami na podporu vzdělávání dětí v dětských domovech. Jsem přesvědčen, že v digitální ekonomice, do které tyto děti vstupují, je přístup ke kvalitnímu vzdělání základní podmínkou úspěšného začlenění do společnosti. Lidé z naší firmy přednášejí na katedrách, jsme partnery řady univerzit, které podporujeme, a naším velkým počinem je soutěž IT SPY.

Snažíme se podporovat nejen studenty vysokých škol, ale také děti z dětských domovů. Rádi bychom je motivovali k nalezení takové práce, která je bude v dospělém životě opravdu bavit.

Bohumír Zoubek

Services & Products Director společnosti Profinit

Bohumír Zoubek - Profinit, s.r.o.logo Profinit, s.r.o.LinkedIn

Součástí migrace dat bylo nejen fyzické přestěhování dat ze zdroje do cíle, ale i rozsáhlá transformace dat vynucena rozdílnou logikou původního a nového prostředí, změny vyplývající z významného zjednodušení produktového portfolia a zrušení nebo zavedení desítek tarifů, balíčků i doplňkových služeb.

Považuji za velkou čest, že se nám zákazník rozhodl svěřit klíčovou roli v takto významném a rozsáhlém projektu. Díky skvělé práci našeho týmu odborníků na Information Management se povedlo celý projekt kvalitně dodat a naše spolupráce se nyní rozšířila i na oblast celkové governance.

Tomáš Pavlík

Jednatel společnosti Profinit

Tomáš Pavlík - Profinit, s.r.o.logo Profinit, s.r.o.LinkedIn

Manta Tools je ukázkou našeho inovačního procesu a jedním z nejúspěšnějších projektů v historii Profinitu. Jeho obrat za poslední rok vzrostl o více než 300%. Pozitivní ohlasy na Mantu slyšíme prakticky každý den a na každé konferenci.

Rok 2016 odstartoval ve světě data governance obrovskou vlnu zájmu o analýzu datových toků uvnitř BI řešení i v jeho systémovém okolí a my po této vlně surfujeme na špici.

Tomáš Krátký

Product and Services Director společnosti Profinit

Tomáš Krátký - Profinit, s.r.o.logo Profinit, s.r.o.LinkedIn

Osamostatnění Manta Tools jsme plánovali již dlouho. Je přirozeným výsledkem našeho úspěchu na zahraničních trzích a podmínkou nutnou pro krok následující - získání investičního partnera, který nám umožní násobně rychlejší růst a přinese zajímavé zkušenosti a kontakty.

Tomáš Pavlík

Jednatel společnosti Profinit

Tomáš Pavlík - Profinit, s.r.o.logo Profinit, s.r.o.LinkedIn

České vysoké školy poskytují tradičně vzdělání na špičkové úrovni, avšak vzniká v nich jen málo zajímavých projektů s globálním potenciálem. Jsme proto velmi rádi, že jako partner akce můžeme pomoci odvážným start-upům přestat se držet u zdi.

Profinit se angažuje v řadě inovativních projektů včetně těch studentských a podporuje zajímavé myšlenky tím, že jim pomáhá s uvedením na trh či jejich dalším rozvojem, a to třeba i formou konzultací s našimi odborníky. V minulosti jsme takto podpořili řadu významných projektů a jdeme ještě dále.

Proto pořádáme každý rok prestižní soutěž ACM SPY, kde odborná porota vybírá z českých a slovenských univerzit nejlepší diplomové práce v oblasti informatiky a informačních technologií.

Stránka 1/2 Další >