logo Rittal Czech, s.r.o.

Zbyněk Ledvinka

Produktový manažer chlazení společnosti Rittal Czech

Zbyněk Ledvinka - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.LinkedIn

Pro podstatné zvýšení energetické účinnosti poprvé využívá společnost Rittal u své nové generace chladicích jednotek Blue e+ inovativní, patentovanou hybridní technologii.

Díky vysoké energetické účinnosti nových chladicích jednotek lze dosáhnout úspor, jak ukazují výsledky testování, až 75 procent.

Dirk Miller

Výkonný marketingový ředitel společnosti Rittal

Dirk Miller - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.LinkedIn

Velice se těšíme na možnost prezentovat naše inovativní produkty a řešení pro výstavbu a provoz datových center mezinárodnímu publiku veletrhu CeBIT. Našim zákazníkům a partnerským společnostem, stejně jako všem návštěvníkům bude prezentována působivá a inovativní produktová řada ve zcela novém prostředí.

Svým přímým zaměřením na firemní zákazníky, je pro nás veletrh CeBIT efektivním místem pro vzájemný dialog.

Thomas Steffen

Ředitel pro výzkum a vývoj, řízení kvality a služeb společnosti Rittal

Thomas Steffen - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.

Naši zákazníci mohou realizovat individuální rozváděčová řešení v co možná nejkratším čase a to díky globálně jedinečnému sortimentu příslušenství.

TS 8 má mnoho výhod: jednou z nich je, že téměř vše se instaluje a funguje intuitivně, protože všechny součásti jsou standardizované a jednoduché.

Thomas Steffen

Ředitel pro výzkum a vývoj, řízení kvality a služeb společnosti Rittal

Thomas Steffen - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.

Přinášíme koncept Industry 4.0 do oblasti výroby rozváděčů a to díky do sebe dobře zapadající nabídce společností Eplan, Cideon, Rittal a Kiesling, pomocí níž lze vytvořit hladký výrobní řetězec.

V podstatě, koncept Industry 4.0 je o datech, softwaru a rozhraní. Sladění, kterého jsme v rámci Friedhelm Loh Group dosáhli, může snížit náklady vznikající při výrobě rozváděčů až o 50 %.