logo Sybase Software s.r.o.

Nový Sybase PowerDesigner 15

Společnost Sybase, Inc., významný poskytovatel softwaru pro podnikovou infrastrukturu a mobilních řešení, oznámila termín zahájení prodeje aplikace Sybase® PowerDesigner® 15 - komplexního modelovacího řešení pro podnikovou architekturu.

Nová verze PowerDesigneru dává podnikovým architektům, IT analytikům a obchodním manažerům možnost vylepšit propojení IT a firemních cílů. To vše díky nové technologii LINK AND SYNCH. Kromě toho Sybase PowerDesigner 15 vylepšuje analýzu dopadu a tím zajistí lepší informovanost všech účastníků procesu bez ohledu na jejich technické znalosti.

"Pro obchodní stratégy, projektanty a analytiky má nová verze nástroje značný přínos. Pomáhá jim lépe pochopit komplexní systém IT zdrojů a jeho podporu obchodní činnosti," píše Greta Jamesová, viceprezidentka Gartner nezávislé společnosti pro výzkum a poradenství.

V dnešních složitých IT prostředích musí společnosti přesně přizpůsobit různé IT komponenty (systémy, data, aplikace a síť) obchodním cílům, procesům a požadavkům. Analýza každé komponenty se provádí odděleně. PowerDesigner odstraňuje nevýhodu oddělené analýzy a vzájemným propojením analyzovaných komponent zajistí možnost rychle reagovat na změny. V důsledku toho je společnost mnohem operativnější a reaguje na cíle jednotlivých obchodních jednotek.

"Nástup Podnikové / Enterprise architektury je důkazem toho, že pro organizace je nevyhnutelné reagovat na změny v konkurenčním prostředí, technologiích a legislativních nařízeních. Tyto změny je nutné promítat do všech částí firmy. Unikátní technologie Link and Synch obsažená v aplikaci PowerDesigner 15 dává organizacím možnost realizovat řešení podnikové architektury od začátku až do konce, takže odstraní oddělení obchodní analýzy a analýzy metadat. Tím se zvýší operativnost celého podniku," říká Dan Lahl, ředitel divize Intelligent Enterprise společnosti Sybase.

"Operativnost je mimořádně důležitá v případě obchodních změn. Stále více firem přechází na strategii Unwired Enterprise a přesunuje informace blíže ke koncovým uživatelům, proto roste důležitost technologií, které zajišťují lepší řízení IT infrastruktury."

PowerDesigner 15 Vám umožní snížit celkové náklady a eliminovat nadbytečné systémové kroky, což z něj dělá velmi výkonný nástroj pro modelování a správu metadat. Nová verze umožňuje snadnou analýzu a měření dopadu mezi současným stavem a cílovým stavem a zajišťuje přesné, předvídatelné a spolehlivé plánování IT zdrojů v souladu s obchodními cíli.

Hlavní funkce a výhody :

Další články k tématům - PowerDesigner - LINK AND SYNCH - Dan Lahl - Sybase

Článek Sybase Software s.r.o. ze dne pondělí 13. října 2008

Další články od Sybase Software s.r.o.