logo

Sybase oficiálně podporuje mobilní zařízení Apple iPhone v rámci svého řešení OneBridge

OneBridge garantuje nasazení v souladu s podnikovými bezpečnostními standardy a uživatelskými politikami, na více než 350 podporovaných zařízení.

Společnost Sybase, Inc., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů softwarové infrastruktury, aplikačního softwaru a IT služeb s celosvětovou působností, ohlásila oficiální podporu mobilního zařízení Apple iPhone v rámci svého řešení OneBridge.

OneBridge umožňuje zabezpečenou synchronizaci pošty, kalendáře, kontaktů a úkolů z IBM Lotus Domino, nebo Microsoft Exchange na mobilní zařízení. Řešení umožňuje nasazení v souladu s podnikovými standardy zabezpečení,vnitřní sítě a přebírá již zavedené uživatelské skupiny, na více než 350 podporovaných zařízeních. Informace mohou být synchronizovány automaticky, tzv. Push, nebo na vyžádání. Uživatel může přistupovat nejen k osobním kontaktům, ale i k firemním adresářům, např. kontaktům všech zákazníků a partnerů.

OneBridge je plně integrován do daného zařízení. Pro přístup k synchronizovaným datům se tak využívá nativních složek každého zařízení a uživatel není nucen využívat další aplikace. Všechny informace a funkcionality jsou dostupné i v offline režimu.

Společnost Sybase rozšiřuje zařazením iPhone platformy své portfolio (Palm, Windows Mobile, Symbian) o dalšího významného zástupce na mobilním trhu.

Další články k tématům - Sybase - OneBridge - Apple - iPhone - Palm - Symbian - Windows Mobile

Článek ze dne 4. listopadu 2008 - úterý

Další články od Sybase Software s.r.o.