logo

Sloučení produktových řad HP ProCurve a 3Com

Azlan, divize podnikových systémů celoevropské distribuční sítě Computer 2000, označuje sloučení produktových řad HP ProCurve a 3Com za významnou příležitost pro síťové resellery.

Převzetí 3Comu firmou HP umožňuje prodejcům přístup k obsáhlým a velmi flexibilním řadám síťových řešení, které umožní klientům využít sílu konvergence k urychlení obchodního růstu při nižších nákladech na vlastnictví. Nové síťové portfolio HP kombinuje HP ProCurve LAN produkty v segmentu hraničních přepínačů s 3Com řešeními pro routing, zabezpečení, datová centra a switching v páteřích velkých podnikových sítí. Poskytuje tak ideální základ pro plně konvergované infrastruktury, který pružně reaguje na měnící se potřeby trhu.

Azlan jako jeden z největších distribučních partnerů HP i 3Com má ideální předpoklady k zachování kontinuity dodávek zboží, služeb a podpory a tím umožňuje maximalizovat výhody, které nové portfolio přinese jak koncovým uživatelům, tak obchodním partnerům.

"Sloučení produktových řad HP Procurve a 3Com má obrovský potenciál pro partnery v prodejních kanálech. Obě společnosti vlastní výjimečné technologie a zkušenosti na poli vysoce výkonných sítí, bezdrátových technologií, sjednocených komunikací a zabezpečení a navíc se navzájem dokonale doplňují. Očekáváme výrazný potenciál jak pro již existující zákazníky tak pro dynamický rozvoj nových obchodů. Azlan bude průkopníkem v pomoci partnerům identifikovat a maximalizovat nové příležitosti pro jejich růst." říká Mark Walker, Director for Converged Infrastructure, Azlan UK.

Azlan spatřuje obzvláště dobré vyhlídky na poli rychlého rozvoje konvergovaných síťových řešení. "Jak HP, tak 3Com jsou na síťovém trhu již zavedené a důvěryhodné značky. Očekáváme, že spojením produktových řad budeme moci poskytovat zákazníkům na enterprise i SMB trzích škálovatelná, flexibilní a vysoce funkční síťová řešení." dodává Mark Walker.

Azlan plánuje významné investice k zajištění přístupu resellerů k informacím, vzdělávání a řešením, která budou nezbytná pro zajištění kontinuity obchodu. Díky jeho bezkonkurenčním zdrojům a úzkým obchodním vztahům s oběma společnostmi má Azlan jedinečnou výchozí pozici v poskytování přístupu k produktům resellerům a v podpoře jejich rychlého přechodu k novému jednotnému obchodnímu kanálu.

Nové HP Networking portfolio se skládá ze čtyř hlavních produktových řad :