logo

td-InTouch.cz pro e-business: oficiální zahájení provozu je 12. září 2011

Společnost Tech Data Distribution připravuje spuštění nového webu td-InTouch.cz. O připravovaných výhodách a nových funkcích se můžete již od 29.8. 2011 dozvědět z videa. Oficiální spuštění webu ja plánováno na 12.9. 2011.

Stránky přinášejí celou řadu nových a často unikátních funkcí, které nabídne Tech Data jako jediný český IT distributor. Nově budou moci zákazníci využívat možnosti změny již zadané objednávky, jedinečného intuitivního vyhledávání, rychlého vytvoření nabídky či nejlepších popisů a porovnání produktů včetně kompletních informací dodávaných společností C-NET.

Zákazníci určitě ocení funkci pro on-line rezervace zboží či rychlost objednání zboží a to do pouhých tří kliknutí. Nový web přinese resellerům i celou řadu konfigurátorů, které jim usnadní orientaci v produktech a ulehčí jejich objednávání.

"Stránky spustíme 12. září 2011. Našim obchodním partnerům však dáváme možnost volby, kdy se rozhodnou přejít. Chvíli budou obě platformy fungovat paralelně, teprve poté staré stránky vypneme", říká Petr Pavlíček, ředitel pro obchod a marketing společnosti Tech Data.

Nový web nabídne také možnost nákupu zboží za speciální ceny v relacích domluvených přímo výrobcem (HP, IBM a další).

Další články k tématům - ebusiness - InTouch - video - Petr Pavlíček

Článek ze dne 26. srpna 2011 - pátek

Další články od Tech Data Distribution, s.r.o.