logo Tesco Mobile ČR s.r.o.

Lada Franková

Marketingová ředitelka společnosti Tesco Mobile ČR

Lada Franková - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Extra výhodnou nabídku, kterou jsme zpočátku zamýšleli jako časově omezenou, jsme se rozhodli pro naše zákazníky zachovat jakožto odměnu za důvěru, kterou nám projevují. Proto i příští rok budou moct volat a SMSkovat za jedny z nejnižších cen na trhu. Zároveň bychom ale dali rádi šanci i ostatním, kteří zvažují změnu či hledají možnost výhodného volání a významnou úsporu v rodinných rozpočtech.

Ještě více se zaměříme na hodnotu, kterou svým zákazníkům nabízíme. Chceme zůstat jedním z nejvýhodnějších virtuálů na trhu, ale současně začneme oslovovat i zákazníky s vyšší útratou, kteří ocení například originální datové portfolio.

Michal Matějičný

Finanční ředitel společnosti Tesco Mobile ČR

Michal Matějičný - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Těm, kteří nás podpořili při rozjezdu a pomohli úspěchu celého projektu, necháváme v platnosti jako poděkování současné podmínky. A pro ty, kteří si naši SIM kartu koupí nově, plánujeme výraznou investici do unikátního loajalitního programu. Myslím, že už teď se naši zákazníci mají na co těšit.

Branko Gugleta

Marketingový ředitel společnosti Tesco Mobile ČR

Branko Gugleta - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Dynamo je svým způsobem tarif, který si každý šije sám na míru. To, co neutratí, nemizí v nenávratnu s koncem zúčtovacího období. Nabízí přitom daleko výhodnější cenové podmínky, než je tomu u neomezených tarifů.