logo Tesco Mobile ČR s.r.o.

Tesco Mobile ČR s.r.o.

Tesco Mobile na českém trhu je společností typu joint venture, kde obě strany, Tesco Stores a Telefónica Czech Republic, drží stejný podíl. Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem nabízejícím telekomunikační služby svým zákazníkům pod vlastní značkou. SIM karty budou k dostání ve 232 obchodech Tesco napříč republikou a také prostřednictvím služby Potraviny on-line na itesco.cz.

Tesco Mobile ve Velké Británii vznikl jako 50:50 joint venture mezi společnostmi Tesco a O2 a exkluzivně nabízí služby v obchodech Tesco, prostřednictvím internetu a služby Tesco Direct po celé Velké Británii v rámci sítě O2. Má více než 3 miliony zákazníků. Služby Tesco Mobile svým zákazníkům přináší možnost volby, srozumitelné a velmi výhodné tarify s řadou odměn, jako je kredit zdarma či možnost sběru bodů ve věrnostním programu Clubcard.

Tesco s O2 spolupracuje v rámci služby Tesco Mobile na třech dalších trzích - Velké Británii, Irsku a Slovensku. V Maďarsku je Tesco Mobile jako společný projekt Tesco a Vodafone.

Aktuální články od Tesco Mobile ČR s.r.o.