logo

TrustPort Total Protection 2012 pro domácí uživatele zdarma

TrustPort nabízí placenou verzi svého programu TrustPort Total Protection 2012 všem domácím uživatelům zdarma. Tato akce je časově limitovaná a je doprovázena zábavnou kryptovací hrou.

Hra je pouze v anglické verzi. Každý, kdo chce získat roční licenci placené verze programu zdarma, musí vyluštit jednoduchý kryptogram - zakódovanou větu.

"Zničíme vaši zemi. Rok 2012 je rokem zkázy a nezadržitelně se blíží. Nadešel konec civilizace! Musíme si dát však pozor na TrustPort, který chce zachránit svět. Všechny je zničíme pomocí našich virů!" Těmito slovy začíná jednoduchá kryptovací hra, v níž jsou hráči vybízeni, aby pomohli počítačovým expertům z firmy TrustPort rozluštit zakódované zprávy, které byly "zachyceny z vesmíru". Společnost TrustPort se tak chce odlišit od konkurence nejen kvalitou svých produktů, ale i nekonvenčním a zábavným přístupem ke svým fanouškům.

"Uvědomujeme si, že naše produkty získaly za poslední rok na popularitě právě díky výsledkům v nezávislých testech, kde byly hodnoceny jako produkty s nejlepší schopností detekovat malware. Proto myšlenka nabídnout náš antivirový programu zdarma byla jen otázkou času. Nejdeme však stejnou cestou jako konkurence, nenabízíme free verzi programu. Domácí uživatelé získají po splnění podmínek plnohodnotnou roční licenci placené verze našeho produktu TrustPort Total Protection zdarma", říká marketingová ředitelka firmy, Lucie Grohová.

10 důvodů, proč vyměnit stávající antivirový program za TrustPort Total Protection 2012:

  1. Device security - intuitivní systém pro správu přístupu přenosných zařízení - USB, Bluetooth, iPod, FireWire, čtečky paměťových médií atd.
  2. Ochrana a řízení přístupu, autorun ochrana - možnost zabránění automatického startu programů na přenosných zařízeních typu FAT.
  3. Aplikační inspektor/ sandboxing - sofistikovaný test aplikací, který monitoruje chování aplikací.
  4. Vícemotorové skenování - nejlepší detekce malware dle nezávislých testů.
  5. Vytvoření přenosného antiviru (USB flash disk).
  6. Bezpečná a spolehlivá skartace dat.
  7. Vytváření šifrovaných archivů.
  8. Záchranný systémový disk.
  9. Virtuální šifrované disky.
  10. Rodičovský zámek.
Další články k tématům - antivir - Bluetooth - FireWire - iPod - kryptogram - malware - Total Protection - zdarma - Lucie Grohová

Článek ze dne 9. září 2011 - pátek

Další články od TrustPort, a.s.