logo

SIMPHONY se představí na Cisco Expo 2011

Společnost TTC TELEKOMUNIKACE na konferenci představí platformou systémové integrace SIMPHONY, která je souhrnem technologií, SW a služeb komunikace, bezpečnosti a průmyslové automatizace. Firma se tak již tradičně zúčastňuje jako technologický partner konference řady Cisco Expo, která se uskuteční ve dnech 20. - 21.4. 2011 v hotelu Clarion v Praze.

Hlavními tématy konference Cisco Expo 2011 pro letošní rok budou virtualizace a technologie pro komunikaci a spolupráci uživatelů v IP sítích a souvislosti těchto technologií s virtualizací v datových centrech a v infrastruktuře až do úrovně koncových zařízení.

Této významné ICT události v Praze chceme využít k představení novinek a dalších informací k našim novým produktům a řešením, především pak v souvislosti s naší platformou systémové integrace pod obchodním názvem SIMPHONY.

Portfolio produktů SIMPHONY je souhrnem technologií, SW, služeb a znalostí v oblasti komunikace, bezpečnosti a průmyslové automatizace uzpůsobený tak, aby byly vzájemně propojitelné a integrovatelné s IT systémy a aby bylo možné funkcionality těchto všech systémů vzájemně využívat do nových přidaných služeb pro zákazníky.

Patří sem zejména technologie hlasové komunikace (analogové telefony, VoIP, GSM, radio), dispečerská pracoviště, EZS - Elektronické zabezpečovací systémy, EPS - Elektronická požární signalizace, kamerové systémy, průmyslové snímače, gateway pro tyto systémy, přenosové systémy a kompletní infrastruktura - Unified Communication.

V rámci platformy SIMPHONY zde budou prezentovány novinky dispečerského řešení IP TouchCall, dále připravená řešení pro systémy jednotného svolávání, řešení implementace procesních map pro krizový management nastalých incidentů v nejrůznějších segmentech trhu apod.

Rádi Vás uvítáme na našem stánku technologického partnera, kde můžete získat další informace a kde si na připravovaném demu můžete vyzkoušet vybranou funkcionalitu naší nové platformy.

Přijďte nás navštívit ve dnech 20. - 21.4. 2011 na Cisco Expo 2011 v Praze, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet něco z dema SIMPHONY.

Další články k tématům - Clarion - EZS - EPS - GSM - ICT - integrace - konference - platforma - SIMPHONY - telefonie - TouchCall - virtualizace - VoIP

Článek ze dne 15. dubna 2011 - pátek

Další články od TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.