logo

SIMPHONY verze 1.1 rozšiřuje funkcionality

Koncem roku 2010 představila společnost TTC TELEKOMUNIKACE integrační platformu SIMPHONY. Od 1.7. 2011 bude uvolněna k prodeji verze 1.1, která bude rozšířena o další funkcionality jádra infrastruktury. Pro podporu obchodních aktivit je k dispozici demonstrační prostředí s vybranými funkcemi integrační platformy.

Počínaje dnem 1. července 2011 bude do prodeje uvedena další verze integrační platformy SIMPHONY, hlavním cílem nové verze je především rozšíření o další funkcionality celého systému.

Dále jsou rozvíjeny sady SIMPHONY nástrojů, které usnadňují procesy návrhu a realizace zákaznických řešení. Některé z nich významně urychlují přípravu individuálních zákaznických požadavků - SIMPHONY Development Studio pro vytváření business procesů, grafických rozhraní apod., další pak zlepšují administrátorům správu aplikační nadstavby SIMPHONY.

Největší zájem ze strany zákazníků je soustředěn na snadné vytváření různých komunikačních scénářů, jejich variant, možných eskalací a pochopitelně i na průběžné předávání informací managementu. Stále více vytváříme předpoklady pro předání informací co největšímu počtu zájemců, a proto se všichni naši obchodníci naučili poskytnout zájemcům jak odbornou prezentaci, tak i praktickou ukázku základních funkčních vlastností nové systémové platformy SIMPHONY.

Další články k tématům - EZS - EPS - GSM - ICT - integrace - platforma - SIMPHONY - telefonie - TouchCall - virtualizace - VoIP

Článek ze dne 18. dubna 2011 - pondělí

Další články od TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.