logo

TTC na konferenci TINF 2011

Ve dnech 28. a 29.11. 2011 se společnost TTC TELEKOMUNIKACE zúčastní odborné konference a doprovodné výstavy o teleinformatice TINF 2011, která proběhne v Kongresovém centru Praha - slavnostní večerní zahájení v Betlémské kapli v Praze.

Jednání konference TINF 2011 je zaměřeno na vybraná aktuální témata z oblasti elektronických komunikací a informačních technologií. TINF 2011 - konference o teleinformatice je odbornou a společenskou událostí, vhodnou pro získávání a výměnu informací, místem pro vzájemné setkání představitelů managementu a odborníků z oblasti průmyslu, služeb, státní správy, samosprávy, univerzit, médií a uživatelů elektronických komunikací.

Jako partner konference využijeme nabídnutý prostor v programu přednášek pro zajímavou prezentaci na téma ochrany firemní komunikace a datových center. Přednáškou účastníkům konference nastíníme reálné hrozby v oblasti zajištění bezpečnosti a spolehlivosti provozů, jak v obecné rovině jejich ochrany a bezpečnosti, tak i návrh konkrétního řešení k zajištění "ochrany" rutinního provozu, např. datových a telehouse center.

Řešení TTC je reprezentováno "Navigačním systémem pro řešení krizových situací 2011" postaveném na TTC platformě SIMPHONY, který postoupil do finále soutěže IT PRODUKT 2011, vyhlášený redakcí odborného časopisu Computerworld.

Další články k tématům - konference - SIMPHONY - TINF

Článek ze dne 14. listopadu 2011 - pondělí

Další články od TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.