logo Universal Robots A/S

Pavel Bezucký

Obchodní ředitel Universal Robots v České republice a na Slovensku

Pavel Bezucký - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

Přestože je AMTECH naším partnerem teprve od roku 2016, již v roce 2017 se stal skokanem roku a vloni nejlepším distributorem roku v regionu CEE.

Díky jeho dlouholeté přítomnosti v odvětví průmyslové výroby a zkušenostem z automatizace výrobních provozů máme jistotu, že naši zákazníci využijí maximum z výhod našich robotů.

Radek Nekarda

Jednatel společnosti AMTECH

Radek Nekarda - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

Trh s kolaborativní robotikou ve střední a východní Evropě raketově roste a my jsme rádi, že můžeme zákazníkům pomoci s řešením jejich automatizačních požadavků. Ocenění od Universal Robots si nesmírně vážíme, protože potvrzuje správnost našeho rozhodnutí vstoupit na trh cobotů po boku nejinovativnějšího dodavatele kolaborativních technologií.

Snažíme se neusnout na vavřínech a zlepšovat naše služby prostřednictvím našeho osmičleného týmu, který neustále pracuje na prezentaci a edukaci robotických technologií ve výrobní praxi.

Esben Ostergaard

Technický ředitel společnosti Universal Robots

Esben Ostergaard - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

Místo požadavků na externí programátory k vytváření komplexních skriptů si mohli ve firmě Linatex naprogramovat aplikaci ve vlastní režii, aniž by potřebovali programovací zkušenosti. Tento první komerčně prodaný cobot Universal Robots je stále v provozu. Jsme průkopníky kolaborativní robotiky od okamžiku, kdy se tento termín ujal. Bezpečnost cobotů je základ, nicméně dnes je to jen nutná podmínka pro vstup na trh.

Věříme, že kolaborativnost je více než jen bezpečnost, ale navíc také dostupnost a flexibilita, která umožňuje automatizovat všem podnikům, které si do té doby neodvažovaly pustit do robotizace z důvodu nákladů a komplexnosti. 10 let se může zdát jako dlouhá cesta, ale stále se nacházíme na začátku. Neustále jsme svědky vzniku nových a nových aplikací, které jsme si vůbec nedokázali představit, když jsme na trh uváděli prvního cobota.

Slavoj Musílek

Generální ředitel Universal Robots v regionu CEE

Slavoj Musílek - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

V celé střední a východní Evropě včetně České republiky jsme dnes svědky dramatického růstu poptávky po kolaborativních robotech. Růst registrujeme napříč všemi klíčovými sektory, ale co je zejména potěšující, je enormní růst zájmu o využívaní výhod lehkých, flexibilních kolaborativních robotů ze strany malých a středních podniků (SMB).

I malé firmy tak dnes díky tomu využívají v praxi výhod automatizace a posilují svou konkurenceschopnost na lokálních i globálních trzích, a to zejména díky zvyšovaní efektivity, produktivity, kvality a finančních přínosů z důvodu rychle návratnosti investice. A v neposlední řadě jim roboty pomáhají eliminovat negativní dopad nedostatku pracovních sil.

Pavel Bezucký

Obchodní ředitel Universal Robots v České republice a na Slovensku

Pavel Bezucký - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

Za situace rychle rostoucích mezd a při započtení dalších nákladů spojených s náročným náborem a zaškolováním nových lidí začínají být celkové náklady na práci pro mnoho podniků neúnosné.

Reálnou možností je dnes pronájem kolaborativních robotů s nulovými počátečními náklady, který řeší případnou nedostupnost investičních nákladů na automatizaci či jejich obtížné schvalování v nadnárodních korporacích.

Stránka 1/2 Další >