logo ČD - Telematika a.s.

IT práce ve společnosti ČD - Telematika a.s.

Architekt bezpečnosti a IT

Nabízíme vám možnost významně se podílet na externích i interních projektech společnosti, která je 24 let na českém trhu telekomunikací, a na dodávkách řešení pro významné zákazníky.

Nenech se vykolejit budoucností a naskoč na vlnu telekomunikačních technologií

Neustále hledáme šikovné, spolehlivé a aktivní absolventy. Jestli chceš při škole praxi a k tomu dobré zaměstnání, máš znalosti z oboru a hlavně hlavu na svém místě, rádi tě přivítáme. Spoj se s námi!

Specialista ochrany kabelových sítí

Řešení technických a administrativních úkolů v oblasti správy, ochrany a dokumentace tras optických a metalických kabelových sítí, zastupování společnosti ve veřejnoprávních a kontrolních jednáních.

Technik rádiových technologií

Odstraňování poruch analogových rádiových zařízení, anténních systémů a záznamových zařízení, nastavování parametrů, oživování a uvádění do provozu traťových rádiových sítí včetně nastavování korekčních zesilovačů mezi jednotlivými rádiovými body.

Telekomunikační technik

Samostatné zajišťování údržby, oprav a výstavby telekomunikačních a datových zařízení, lokalizace a odstraňování závad. Základní znalost práce na PC - e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel.
Vyzkoušejte si M-Files na 30 dní zdarma