logo COOLHOUSING s.r.o.

Dedikované servery za výhodnou cenu

Potřebujete vlastní server, ale nechcete řešit starosti a náklady spojené s jeho pořízením? Coolhousing snižuje ceny dedikovaných serverů a navíc přidává kupón na nákup dalších služeb.

Objednávkou dedikovaného serveru získáte spolehlivý pronajatý server, jeho housing v datovém centru v Praze a také možnost server po uplynutí dvou let odkoupit za pouhých 59 korun.

V nabídce společnosti Coolhousing najdou zákazníci dedikované servery několika výkonnostních tříd. Pro méně náročné aplikace nabízí Coolhousing ekologicky šetrné servery s nízkým příkonem. Na druhém konci výkonnostního spektra se ale nacházejí také výkonné stroje s procesory Intel Xeon, které zastanou i náročné úlohy. K vybraným modelům nyní Coolhousing přidává slevové kupóny na nákup dalších služeb.

Potřebujete-li výkonný stroj, osloví vás například server HP Compaq 8300 s procesorem Intel Core i5 3570, 16 GB RAM a dvojicí 500GB SATA pevných disků, který můžete objednat za novou cenu začínající již na 1401 korunách měsíčně.

Pokud dáte raději přednost serverům SuperMicro, můžete zvolit model s dvoujádrovým procesorem Intel Xeon E3 1220 LV2, 8 GB RAM a 500GB SATA diskem, jehož cena nově začíná už na 1301 korunách za měsíc, nebo čtyřjádrový server s procesorem Intel Xeon E3 1220 V2, 8 GB RAM a dvojicí 500GB SATA disků. Jeho cena klesla o více než 200 korun, díky čemuž je momentálně v nabídce již za 1586 korun měsíčně.

Dedikované servery jsou umístěny ve spolehlivém datovém centru společnosti Coolhousing v centru Prahy. Připojení k internetu zajišťují linky o kapacitě minimálně 100 Mb/s do národního uzlu NIX.cz a 16 Mb/s do zahraničí. Datové přenosy jsou neomezené.

Standardní součástí služby je jedna IPv4 adresa a jeden IPv6 subnet. Všechny dedikované servery lze vzdáleně spravovat. Kterýkoli z uvedené trojice serverů vám zajistí nejen stabilní a výkonnou hardwarovou platformu, ale při smlouvě na 24 měsíců a platebním období alespoň 3 měsíce také slevový kupón na nákup dalších služeb společnosti Coolhousing.

Akce se vztahuje jen na objednávky dedikovaných serverů HP Compaq 8300, SuperMicro E3-1220LV2, nebo SuperMicro E3-1220V2. Hodnota kupónu je odvozena od délky platebního období.

Volbou platebního období v délce tří měsíců, získá zákazník kupón na 500 korun, v délce šesti měsíců na 1000 korun a v délce dvanácti měsíců na 1500 korun slevy. Kupóny je možné využít pouze na úhradu jiné objednávky, než ke které byly získány. Jejich platnost je tři měsíce od data vydání.

ŠTÍTKY - housing - IPv4 - IPv6 - NIX - RAM - SATA - server

Článek COOLHOUSING s.r.o. ze dne 27. února 2013 - středa

Další články od COOLHOUSING s.r.o.

Nabídka zaměstnání COOLHOUSING s.r.o.
AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj